,, o take Polske '' walczyli ?????...

,, o take Polske '' walczyli ????? http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/nie-zyje-wojciech-harry-dabrowski-przez-kilka-tygo,1,5288535,region-wiadomosc.html --------http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/opole/rodzinny-dramat-w-opolu-donald-tusk-i-jaroslaw-kac,1,5288733,region-wiadomosc.html .Powstaje pyatnie - dla kogo ten kraj ,dla kogo prawa człowieka ????? Czy biedny Polak to jeszcze człowiek czy już......rzecz ?

13 komentarzy

Krystyna

Dla tych co dorwali sie do koryta przecietny Polak jest tylko do placenia panszczyzny jak w sredniowieczu. Jest rzecza bez zadnych praw.

13 1
ID:46534

antekbosy

Gimbus wkleja.

4 3
ID:46537

peso

To ja też wklęję komentarz spod pierwszej wiadomości:

~enya: Spójrzcie na to z innej strony. Jeśli 2 osoby mieszkają w 80-metrowym mieszkaniu i nie mają na czynsz, to powinni je zamienić na mniejsze, o znacznie mniejszym czynszu. Już w 2005 r. mieli ponad 80 tys zadłużenia, miasto umorzyło im 25 tys. Ludzie, czy komuś z Was podarowano 25 tys? Na co oni liczyli? Przez 7 lat naprawdę można było przeprowadzić się do mniejszego mieszkania, a nie oczekiwać specjalnego traktowania i darowania długu. Eksmisja nie była niespodzianką. Każdy z nas płaci czynsz i nikogo nie obchodzi, czy nas stać. Szkoda faceta, współczuję jego żonie, ale uważam, że miasto i tak długo szło im na rękę i tolerowało tę sytuację.

Mam pytanie do Ciebie @~?????
Czy Twoim zdaniem każdemu nalezy się bezpłatne mieszkanie komunalne o metrażu co najmniej 40 m2 na osobę?

1 0
ID:46557

ozon

Wszystko za darmo to chyba komunizm..... ale "pytajnikowi" przerwano to dążenie do "jedynie słusznego " ustroju i biedaczek ubolewa tudzież jemu podobni.

3 2
ID:46561

?????

@peso: Odpowiem ci tak -w czasie wojny Niemcy dali moim przodkom 1 godzinę na zabranie swoich rzeczy i opuszczenie domu rodzinnego w którym miała zamieszkać niemiecka rodzina ,ale....właśnie ....ale wcześniej zobowiązali pod karą sasiadów do przyjęcia pod swój dach matki z dziećmi ......jest jakaś różnica ? Przemyśl i sam sobie odpowiedz ,chyba że odpowiadają ci puste popierdywania ozona , ale ja w tej bajce ciebie raczej nie widzę .

1 4
ID:46592

ozon

No brawo "pytajnik" nareszcie trafnie się posadowiłeś - bajki pleciesz i tkwisz po uszy w swoich "rzeczywistościach" tudzież "prawdach". Jesteś destrukcyjny sam dla siebie . Postać iście tragikomiczna ale spoko nawet w bajkach nie znajdzie się dla Ciebie miejsce- niepedagogiczne .

2 1
ID:46605

peso

@~?????:
Odpuść sobie martyrologiczne historie wojenne.

Poprostu odpowiedz mi na pytanie:

Czy Twoim zdaniem kazdemu nalezy się darmowe mieszkanie o powieszchni 40m2 na osobę?

0 0
ID:46616

?????

@peso: widze że zaraziłes sie od ozona i tgrzeba ci kawę na ławę .....ale z oczywiscie że nie ale państwo powinno miec takie instrumenty by nie dopuszczać do takich sytuacji jak ta w Opolu i w Gdańsku a zwłaszcza z udziałem dzieci .A w programach p Jworowicz wykazuje się wyraźnie że prawa człowieka w tym zakresie są naruszane .

0 1
ID:46646

peso

@~?????: "...tgrzeba ci kawę na ławę "

Fakt, ja jestem prostym człowiek i lubię proste i jasne odpowiedzi a nie udziwnione.

Też przyznam Ci rację, że mechanizmy ochrony dzieci nie zadziałały. Mam nadzieję, ze z tych przypadków zostana wyciagniete odpowiednie wnioski.

Natomiast przypadek ludzi z pierwszego linku świadczy raczej o rozdmuchanej postawie roszczeniowej której ja nie popieram.

0 0
ID:46651

?????

@peso: Oby twoje ,,rozdmuchane'' sny choć raz przerwał łomot do drzwi panów w czarnych kostiumach z całą resztą ,,gratis'' tego co przeżyli ci LUDZIE ,POLACY . Może zdanie ci się zmieni .

1 2
ID:46656

peso

Czy przypadek Pani Blidy też masz na mysli ?

0 1
ID:46672

Moher

@~?????: Jakoś towarzysz Kalisz dwoił się i troił i nici z tego wyszły. Blida strzeliła sobie sama w łeb .

0 1
ID:46695

?????

@peso: Nie mieszaj bajek -tamta bajka jeszcze wyjdzie na jaw jak ......to co trzeba zostanie wywiezine do Szwajcarii .....

0 3
ID:46700


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA