Darmowe zabiegi borowinowe serwuje włocławianom ostatnio co...

Darmowe zabiegi borowinowe serwuje włocławianom ostatnio co tydzień Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji ZUPEŁNIE GRATIS !!!! Wystarczy odkręcić kran ( z wodomierzem !!!) z zimną lub ciepłą wodą i ....zamiast czystej wody leci z niego BOROWINA !!!! Pomysł na miarę ISO 9000-gratulacje !!!! Tylko my płacimy za czysta wodę a nie za BOROWINĘ !!!! Co na to nasi radni ????? Znów bezradni ? Czy dostarczanie CZYSTEJ drogiej WODY odbiorcom do mieszkań przekracza możliwości MPWiK ? A może będzie bonifikata za BOROWINĘ z kranów ?

26 komentarzy

szuja

Nie wiem z jakiego wodociągu korzystasz. U mnie czyściutka kranówa i psom też smakuje.Może ....

5 10
ID:46739

Ada

Bardzo czesto z kranu plynie zanieczyszczona woda. Prawdopodobnie instalacja jest przestarzala; ale faktycznie powinni za to sie wziasc specjalisci. Ale czy jeszcze istnieja ? Nie wyjechali zeby szukac pracy i byc zatrudnionym nie na umowie smieciowej a na przyzwoitym kontrakcie ?

4 1
ID:46749

j-23

no choć nick wiele mówi o gościu,ale u mnie też jest czysta woda

3 1
ID:46751

solidarny

@~j-23: Nie czytałeś .Nick pochodzi od miasta Szuia,koło Smoleńska.

2 2
ID:46752

dariusz nastachowski

u mnie na michelinie też czesto leci berbelucha

2 1
ID:46763

?????

@~dariusz nastachowski: -BOROWINA -natychmiast przeproś MPWiK za obraźliwe określenie ,,ich produktu''!!!

0 3
ID:46772

czajnik

@szuja: i trzodzie.

2 1
ID:46775

peso

@~solidarny:

Cholera coś w tym jest, oryginalna ikona szujska ochroniła miasto przed epidemia i była sprawczynią licznych cudów.

Nasza włocławska wersja przemienia brudną wodę w czystą. Wprawdzie ja wolałbym w wino ale cóż nie można mieć wszystkiego.

1 1
ID:46777

ozon

Gdzie zamieniają tę wode w wino? Lubie czerwone wytrawne..... o matko a może to żle ,że czerwone?

4 1
ID:46783

amityr

@~ozon:
bARDZO SIĘ NARAZIŁEŚ @DZONEMU.

3 0
ID:46785

dzonny_killer

@amityr: ależ dlaczego? wino to wino... lubię czerwone lać w mordę... :p

2 0
ID:46789

?????

@peso: Patrz na problem postępowo -drożyzna ? -tak ale jak lecznicza ta mętna drożyzna , dwa w jednym -brudna woda z kranu ...i na dodatek leczy !!!! To trzeba być wyszkolonym mrketingowcem by taki produkt wciskać ludziom za gruba kasę.

1 4
ID:46820

peso

@~?????:
No cóż z Twoją wyobraźnią oraz umiejętnością tłumaczenia innym rzeczywistości też możesz zrobić dużą karierę w marketingu.

3 2
ID:46828

?????

@peso: Jaką branżę masz na myśli ?

0 3
ID:46829

peso

@~?????:

W zasadzie każdą ale chyba najlepiej byś się odnalazł w marketingu politycznym.

2 1
ID:46831

?????

@peso: Zmartwie cię ,ale wykladowcy na uczelni wpajali nam zasady fachowości i apolityczności . Zego co wiem nikt z mojego roku nie macza palców w politycznym klozecie - a to znaczy że mieliśmy dobrych profesorów ....nauki ścisłe z natury rzeczy są apolityczne i tylko w Sejmie RP 2x2 raz jest 4 a raz 3 -w zależności jaka LEGITYMACJA jest w kieszeni ,,matematyka '' który wykonuje działanie . Chyba to dostrzegasz ?

0 4
ID:46835

czajnik

@~?????: to niemożliwe, żeby taki kto pisze tak gramatyczno-ortograficznie kończył jakąkolwiek wyższa uczelnię, nawet matury by nie zrobił.

2 1
ID:46837

cichyobserwator

@~?????: Przestań robić wstyd tym swoim wykładowcom. Co to musiała być za uczelnia i wykładowcy jeżeli ich owoc dzieli dowolną liczbę przez 4 ( zamiana na Euro ) i zawsze mu wychodzi 250 a ekshumacja to ,, ekskumacja " ? Chyba poznałeś ich na tym samym bazarze kupując dyplom więc nie pisz ,, z mojego roku " tylko podaj z którego dnia. Pisałeś już bzdury prawie na wszystkie tematy ( medyczne , polityczne, socjologiczne , historyczne , itd. ) więc musiałeś wybulić kupe kasy - chyba ,że w pakiecie na wszystkie kierunki dyplomy były w promocji.
Najgorsze jest to , że powiesiłeś to sobie nad łóżkiem i z czasem uwierzyłeś w jego autentyczność - ale tego już dawno nie dostrzegasz .

2 3
ID:46838

ozon

No nie! W koszmarnym socjaliżmie "pytajnik" miał "apolitycznych wykładowców". Co Ty chłopie za bzdury opowiadasz? i gdzie się edukowałeś.Zgłoś się na jakiś casting do kabaretu .

2 1
ID:46839

?????

@~ozon: No tak .... i zawsze będe ich wspominał za ich poglądy i za nietolerancję dla takich wazeliniarzy jak ty .

0 0
ID:46860

?????

@~cichyobserwator: Ooooo cichy wrócił...Czy partyjny nakaz idola o zwiększeniu pogłowia owiec wyborczych spelnileś ? Nie musisz odpowiadać całym zdaniem ....

0 0
ID:46861

cichyobserwator

@~?????: Zrób sobie ,, ekskumacje " mózgu i daj do analizy co to jest . Zobaczysz - sam będziesz zaskoczony. Krótko - pamiętam ; przy dłuższych zdaniach nie pamiętasz początku.

1 2
ID:46872

?????

@~cichyobserwator: .....ku chwale idola .....takie pierdoły wypisujesz ? Raczej realizuj założenia swojego wodza ale na tym forum raczej nie znajdziesz naiwnych którzy uwierza w twoje prowokacyjne postękiwania .

0 1
ID:46880

cichyobserwator

@~?????: ,, Ekskumacja " się nie powiodła ? Nic nie znaleziono ? Nie martw się - do wklejania z Onetu wystarczy jeden palec. Niech ten palec opisze te ,, prowokacyjne postękiwania " - jaki filmik oglądałeś w trakcie pisania , świntuszku !?

1 2
ID:46883

ozon

A Ty "pytajnik" i spółka kosy już klepiecie?Wasz guru zbroje już szykuje ,martwi się biedaczysko tym ,że w tym tłumie może być niezauważony z powodu wzrostu więc szczudła mu szykują i 11 listopada będzie miał główny trening. No chyba ,że będziesz ofiarnie na rękach go nosił... gratuluje!

1 0
ID:46887

?????

Duet partyjny ......ozonowo-obserwacyjny walczy jak lew o zachowanie oblicza idola a idol .......a idol kłamie dalej bo już inaczej nie potrafi .

0 0
ID:46904


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA