Miłośnicy Pana Pałuckiego już nie pojeżdżą z Nim na...

Miłośnicy Pana Pałuckiego już nie pojeżdżą z Nim na rowerku. Rajd Pieczonego Ziemniaka był ostatnią tego typu "imprezą". Skończyła się grochóweczka za friko. Teraz będziecie już pewnie tylko narzekać na Pana Prezydenta.

10 komentarzy

;)

lepszy rydz niz nic

1 0
ID:46845

Mk

Pan Pałucki za kilka lat przejdzie na nie najgorszą emeryturę i zapewne ma jakieś plany na jej spędzenie jak to się mówi z dala od ludzi. Nie jestem fanem SLD ale jaki mamy wybór teeraz aktualnie?, no chyba żeby pan Slawomir Bieńkowski kandydował, ponieważ widać,że jest to człowiek konkretny i mający właściwą optykę na sprawy gospodarcze (nie toleruje marnotrawstwa miejskiego majątku), co za tym idzie wykazuje troskę jakość życia we Włocławku.

2 1
ID:46847

szuja

Ostatni były z @ tłuste _żeberka!

0 0
ID:46849

SB

Sławek - piszesz jak zawsze głupoty

0 1
ID:46853

zbuntowany_kaloryfer

Jakby co, to nie ja pisałem - czyli prawdziwy zbUNtowany. To wpis podszywacza, który przybrał bardzo podobny nick - zbUTowany;)
Ps. Zresztą ja bym nigdy nie pisał o jakichś cholernych rajdach. Tudzież ich braku. Szczerze mówiąc bardziej interesuje mnie np. susza w Burkinafaso;)))

3 1
ID:46855

?????

@zbuntowany_kaloryfer: Nie płacz, nie płacz!

1 1
ID:46863

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
Przepraszam kaloryferku. Lubię mieć prawdziwego wroga a nie jakąś podszywającą się mendę.

1 1
ID:46876

zbuntowany_kaloryfer

To smutne @szuja, że szukasz wrogów. Smutne jest to, że są ludzie cierpiący na tak paskudne schorzenie, które zatruwa ich samych i ludzi dookoła. Szczerze Ci współczuję.

4 1
ID:46886

zbutowany_grzejnik

@zbuntowany_kaloryfer: Zauważ może jak ty krytykowałeś innych na forum i wywoływałeś ludzi, którzy z konkretnym artykułem nie mięli nic wspólnego. Nic dziwnego, że masz wrogów.

0 11
ID:46909

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
Ty jednak masz od tego prania taką biel ,że znowu nic nie ci się nie utrwaliło.

0 0
ID:46913


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA