Czy nowy stadion będzie na siebie zarabiał??? Tak się...

Czy nowy stadion będzie na siebie zarabiał???
Tak się zastanawiam, bo duże bogate miasta mają z tym problemy a my idziemy prostą drogą do jeszcze większego zadłużenia mieszkańców! Stadion, Basen, za około 40ml Przystań wioślarska, Teatry itp. Czy to będzie na siebie zarabiało??? Czy staruszkowie i biedni mieszkańcy z realnym 30% bezrobociem we Włocławku będą w stanie to wszystko utrzymać??? Młodzi ludzie Tysiącami wyjeżdżają szukać chleba za granicą a u nas SLD robi za Kilkadziesiąt mln zł Teatr!!! Do starego nie mogli nagnać ludzi i przedstawienia się nie odbywały ze względu na małą frekwencję! Dokąd Władze Miasta zmierzają z ogromnym zadłużeniem mieszkańców???
http://biznes.onet.pl/wideo/co-dalej-ze-stadionami-zbudowanymi-na-euro-2012,100250,w.html

25 komentarzy

!!!!!

wyjedź sam, będzie nam wszystkim lepiej.....

12 17
ID:47106

maks

A Kononowicz powiedział,że ma niebyć - nic !

3 1
ID:47107

Swój

będą sprzedawać częsci to twoich kiepskich komputerów

9 11
ID:47111

Prorozwojowy_wlocek

@~Swój: Bardzo proszę merytorycznie, bo wszystkich za chwilkę czeka to samo, czyli spłacanie "pierdoł SLD

18 8
ID:47112

dzonny_killer

ci, co mają zarobić, to zarobią... wiadomo o kogo chodzi? :p a stadion? jest tylko po to, aby wywalić w głupi sposób pieniądze i coś z tego mieć... :p

22 2
ID:47114

kowolok

dejta spokuj wielki mi stadiun

3 1
ID:47121

?????

@~kowolok: No wisz co ?-majum być na nim rozgrywane ,,ustawki '' na nojwyzsym poziumie ....

2 2
ID:47126

Jacek

@~Swój: A ty kto ? Urzędnik po WSHE?

4 1
ID:47127

Swój

może w tym miejscu postawią centrum komputerowe- to wtedy prorozwojowy włocławek wyjedzie z tego włocławka będzie spokój

0 1
ID:47132

NEGOCJATOR...

to sprzedadzą za grosze kolegom ! i po kłopocie ! zrobi sie lewy przetarg posprzadaje sie co sie da i juz ...

3 0
ID:47134

Prorozwojowy_wlocek

@~!!!!!: "Wam wszystkim" już nie będzie lepiej :)

4 1
ID:47138

piwo$z

zanim pobudowali stadion, to było mówione, że stadion aby na siebie zarobił, potrzeba zorganizować co najmniej 75 imprez masowych (np. koncertów międzynarodowych gwiazd) przy pełnych trybunach. Czyli powiedzmy że około raz w tygodniu powinna się odbyć taka impreza.

2 1
ID:47139

Moher

@~piwo$z: Będzie we wrześniu wystawa psów rasowych i to wszystko.

4 1
ID:47143

Samanta

Budowa obiektów sportowych jest zadaniem ustawowym samorządu i należy do tej "nie biznesowej" -z założenia nie musi przynosić zysków materialnych(ale może, oczywiście), tylko ma służyć do usportowienia dzieci, młodzieży i ogólnie mieszkańcom do uprawiania sportu (korzyści zdrowotne).

4 4
ID:47174

Prorozwojowy_wlocek

@~Samanta: Błagam już dość! Tego pseudourzędniczego bełkotu! Wszystko nie jest po to by się utrzymywać a najbardziej urzędnicze tyłki!!! To jest po to bym ja i inni płacili a ty z tego skorzystał-a. Tylko proszę nie pisz że latarnie na drodze na siebie nie zarabiają! Bo one w brew twojemu bełkotowi zarabiają więcej niźli będzie zarabiać ten kolejny bubel urzędniczy! A te wysportowane dzieci wystarczy że wejdą do zagranicznego hipermarketu i pożrą wszystkie "samołyki" tak że z ich zdrowia niewiele zostanie!!!

5 3
ID:47190

Samanta

~Prorozwojowy: Uprzejmie Ci donoszę, że ogólnie Cię popieram. To wyżej - to tylko ustawa a nie mój własny bełkot. NIE NAPISAŁAM, ŻE MI SIĘ TO PODOBA!!! Podobnie, jak Tobie sporo rzeczy w obecnym porzadku ustrojowym mi się nie podoba, ale tak jest.

1 1
ID:47194

dzonny_killer

@~Samanta: raz próbujesz pisać logicznie i częściowo Ci to wychodzi, innym razem piszesz farmazony rodem z urzędu miasta... głupoty w stylu kukułki czy pajacyka... ciężko za Tobą nadążyć :p

odnośnie stadionu... owszem "ma służyć"... ale znowu rozpatrujesz ten aspekt w oderwaniu od rzeczywistości!!! naszego miasta nie stać na zadłużanie się i gruntowną przebudowę poprzedniego stadionu... można było zrobić remont i to za dużo niższe pieniądze... dodatkowo jest to kolejny przykład na przekręty i lewe rwanie kasy... w jaki sposób? ot choćby oświetlenie i potężne straty finansowe w związku z oddaniem za bezcen nowoczesnych masztów, po to tylko, aby ktoś inny kupił je od kogoś innego po dużo wyższej cenie... i tak u nas ze wszystkim!!!

być może się nie orientujesz, ale w naszym mieście są ważniejsze obszary inwestycyjne niż pompowanie tak dużej kasy w rzecz, która nie będzie relatywnie wykorzystana... no oprócz tego, że da kilka nowych stanowisk pracy dla urzędników

5 1
ID:47197

Samanta

Prorozwojowy - uzupełnienie tematu - Taka ilość infrastruktury \\\"nie biznesowej\\\" wybudowana przez miasto, która z założenia sama się nie utrzyma, będzie musiała być finansowana z budżetu miasta a budżet jest z podatków, które będą podnoszone, czyli musimy zapłacić za to my- mieszkańcy, nasze firmy itd.. Powstaje pytanie, czy nas na to stać? Dlatego w biznesplanach i opracowaniach strategicznych mówi się o zrównoważonym rozwoju. Tyle tylko, że co kadencja, to inna polityka Skutki- często opłakane, bo nikt nie myśli, co będzie dalej. Więc zafundujmy sobie na prezydenta historyka albo niedorobionego prawnika i będziemy mieli cud nad Wisłą. Czy mniej więcej o tym grzmisz w swoich licznych wypowiedziach - Prorozwojowy? Pozdrawiam

2 5
ID:47198

szuja

@~Samanta:
Kiedy byłaś ostatnio u szewca.

5 2
ID:47202

Samanta

~@szuja: prawie nie chodzę, bo butów ci u mnie dostatek i zdążę je wydać, zanim się zniszczą.
PS: Tej drogi, którą masz na myśli nie pokonuję właściwie, może raz na dwa lata.

2 6
ID:47208

Prorozwojowy_wlocek

@~Samanta: Samanta: Litości!!! I znowu na koniec podszyte argumenty mówiące o tym, że jak nie obecny to żaden inny prezydent nie będzie lepszy!!! Zrozum, że SLD, PIS, PO itp. to tylko nazwy nic więcej. Aby te nazwy miały jakieś znaczenie potrzebni są ludzie! Ludzie o konkretnych ukształtowanych poglądach! Co obecny prezydent potrafi??? Po owocach widać, że nic! Jego ekipa nie potrafi nawet przypilnować by drzewka, które setkami zakupione za pieniądze coraz biedniejszych włocławiaków były tak zasadzone, aby zwyczajnie nie zwiędły i nadawały się na śmietnik! Obecna władzunia nie potrafi nic dopilnować oprócz swych portfeli zarazem drenując portfele nas mieszkańców!!!
Następny prezydent, który wejdzie na pole minowe zastawione przez SLD nie zrobi na pewno nic z inwestycji, bo będzie spłacał a może i oddawał bankom to, co jeszcze w mieście mamy!!! Widzisz długi trzeba spłacać najgorsze, że przykładowo ja będę musiał spłacać to, za co obecny Prezydent Brał Pieniądze! Czyli za nierzetelne wykonywanie swoich obowiązków!!!

5 0
ID:47212

Samanta

~@ Prorozwojowy: Twój pesymizm jest juz chyba chorobliwy. Nie wytrzymałabym z takim chłopem ęę ąą

2 6
ID:47218

szuja


@~Samanta:
Ale ja miałem na myśli pukanie. Szewc przecież intensywnie puka.Hahaha

4 0
ID:47237

Samanta

Szuja - głodnemu chleb na myśli.

1 3
ID:47254

dzonny_killer

@~Samanta: a ponoć głodny głodnemu pierwszy chleb ów wypomni... :p

3 0
ID:47264


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA