Od pewnego czasu chciałem poruszyć pewien temat. Otóż...

Od pewnego czasu chciałem poruszyć pewien temat. Otóż obserwuję, że nawet świat tzw. celebrytów schodzi na psy. Nieczęsto oglądam telewizornię, ale czasem włączę i na co trafiam? Na "Grycanki". Grycanki to, Grycanki tamto. Jedna z "Grycanek" uczęszcza podobno nawet na kurs jazdy konnej. Trochę mnie to zaskoczyło - wszak widział ktoś kiedyś konia, który nosiłby na sobie wieloryba?
Kiedyś celebrytka kojarzyła się z kimś takim jak np. Doda Elektroda. Wulgarna, niewykształcona i prostacka w obejściu. No ale przynajmniej żaden facet by jej nie odmówił. Chyba, że gey albo jakiś dziwak z sekty.
No ale te tłuste, obrzydliwe Grycanki... Masakra. Moja noga nie postanie w ich sklepie w pewnym CH. W imię zasad;)

20 komentarzy

Stacha

I kto tutaj jest .....? Dlaczego obrażasz kobiety - oceniasz je po wyglądzie?

22 3
ID:47533

?????

@~Stacha: To ty jeszcze ogladasz telewizję ? A co tam jest do oglądania ? Ryż czy ziemniaki ,Lis na pastwisku , Niesiołowski z pianą na ustach ,przenicowane kilkakrotnie oblicza gwiazdek bulwarowych ? Ja już dawno odpusciłem sobie te denne programy o niczym a wielu moich znajomych zrezygnowało z oglądania tej partyjno-socjotechnicznej papki już dawno .Na dzialce nad jeziorem gdzie się spotykamy obowiązuje całkowity zakaz posiadania wszelkich odbiorników radiowo telewizyjnych - zaryzykuj i i zrób to samo zobaczysz jaki to relaks .

7 3
ID:47536

ozon

...na "psy" dlatego ,że "wieloryby" czy dlatego,że lody? Rubensowskie kształty są dla niektórych mężczyzn bardzo seksi- przynajmniej są naturalne.Lody wiadomo są kaloryczne ale kosztują mniej niż operacje to i owo powiększające lub pomniejszające- wychodzi wtedy takie "GMO- Homo"

2 4
ID:47545

dżoana

zgadzam się ze zbuntowanym! One mają być ładne, szczupłe i ma się na nie miło patrzeć. Jestem kobietą i tez nie lubię patrzeć na wylewający się tłuszcz...a najbardziej mnie denerwuje jak szczupła (co najczęściej wiąże się z tym że jest również zadbana,) dziewczyna jest terroryzowana przez wieloryba który twierdzi że kobieta musi być przy tuszy. Przecież to wstrętne. Zaraz się tutaj zapewne zacznie durna dyskusja o anoreksji - najczęściej przytaczanym argumencie przez ...grubaski.

9 2
ID:47546

szuja

Myślę ,że to chyba nie kaloryfer pisze. Pewno gdzieś wyjechał i ktoś mu do kompa wlazł. Nie możliwe żeby już tak daleko zaawansował się w chorobie.

8 4
ID:47547

szuja

Jeszcze jedno. Może to po GMO jak na avatarze.

5 2
ID:47548

Burak

A ty masz jakieś zasady? Bo z tego, co piszesz to nie masz żadnych!!!
Czerwony z pola ma więcej zasad !!!

6 1
ID:47549

Krystyna

To nie studia eliminuja prostactwo, ktore moze byc wrodzone. Malo mamy wyksztalconych k..... ?

5 0
ID:47557

Onejski

Żałosny wpis. Obrazasz drugiego tylko za to, że ma nadwagę? Może tak nie oceniać wyglądy zewnętrznego tylko to, czy jest głupi czy mądry> Spójrz na siebie - może komus nie podoba się twoja facjata i dlatego nie będzie jadł chleba, bo twój ojciec pracuje w młynie.
Zastanów się nad swoim wpisem - to nie boli. Mi mogą się Grycanki nie podobać, ale sznuję je jako ludzi i nic nie mam do towarów w ich sklepie - sa bardzo dobre.

4 3
ID:47558

Samanta

Moze trochę prostacki, ale jakże celny!

3 3
ID:47559

zbutowany_grzejnik

Ja zauważam, że ty sam schodzisz na psy (a może psy latają za tobą?). Widać, że wyłączono ci tvn24 to przerzuciłeś się na polsat cafe i tvn style. Zapisz się na kurs szydełkowania i wróć do gimnazjum.

9 20
ID:47561

?????

To aż tylu jeszcze ogląda telewizję ? Na to badziewie przecież szkoda oczu . Czy zamiast słuchać i oglądać wypociny ,,zmanipulowanej socjotechniki'' nie lepiej poczytać dobrą książkę albo posłuchać ulubionej muzyki ? Zamiast patrzeć na ,,zmutowane genetycznie '' reklamy nie lepiej iść na spacer ? Zamiast patrzeć na mizdrzenie się do szkiełka ,,Pokraśki'' albo ,,pedałowanie Biezdronia'' popracować na działce ? Odpowiedzcie sobie sami .

3 3
ID:47568

zbuntowany_kaloryfer

1. Nie było moim celem obrażanie "kobiet rubensowskich", czy też mówiąc po mojemu tłuściochów;) NIGDZIE i NIGDY nie napisałem, że nie szanuję ich jako ludzi. Mają prawo do życia tak jak każdy. Obrzydliwe jest tylko uwypuklanie swojej ułomności i traktowanie jej jak coś wspaniałego, zamiast zapisać się na siłownię czy inny fitness i solidnie nad sobą popracować. Przecież na tej zasadzie każdy mógłby powiedzieć: "nie będę się kąpał i chodził do fryzjera, bo muszę być naturalny/a i cudowny/a takim jakim matka natura mnie stworzyła. Do dentysty też nie będę chodzić, bo skoro natura chce żebym miał 1/3 zębów z czego 95% popsute to znaczy, że tak ma właśnie być. Bierzcie ze mnie przykład";))
2. Widzisz @szuj: w niektórych rodzinach z czyimś komputrem jest jak z czyimiś majtkami - nie nosi się ich i nie przymierza nawet. Osobiście jestem zwolennikiem tej zasady;)
3. Mój wpis (i właściwie pogląd w tej materii) po części wynika z tego, że lubię szczuplutkie, zadbane panie. I nie mam tu na myśli żadnych anorektyczek! Wystarczy, że każda pani codziennie rano poćwiczy 20 minut w domu, dwa razy w tygodniu pójdzie na fitness i będzie ok. I to nie jest jakiś mój wymysł i fanaberie: otyłość w Polsce powoli staje się PLAGĄ. A w Anglii już od dawna jest. Jak w jakimś ichnim mniejszym mieście zauważy się zgrabną, szczupłą panienkę, w krótkiej spódniczce i szpileczkach to można się zakładać, że to albo Polka, albo Rosjanka;)) Bo przecież większość rodowitych Angielek to dość nieforemne, w dodatku dziwnie blade stwory;) Kto był choć trochę na Wyspach to po prostu musi się z tym zgodzić.
Reasumując: podobno "każda potwora znajdzie swego amatora". W sumie dobrze. Ale niestety, teksty w stylu "kochanego ciała..." i podobne są tylko maskowaniem własnego lenistwa i braku samodyscypliny. Bo łatwiej pojeść ciastka przed telewizorem niż solidnie pobiegać w siłowni na bieżni, ot co.

11 4
ID:47574

baba jaga

@zbuntowany_kaloryfer: W tej odpowiedzi popieram Cię w 100 %

6 3
ID:47580

świnka Pepa

"Wystarczy, że każda pani codziennie rano poćwiczy 20 minut w domu, dwa razy w tygodniu pójdzie na fitness i będzie ok"
Ależ się uhahałam tym tekstem. Jakoś na plażach widuję głównie rozlazłych panów, którzy z dumą obnoszą się wśród narodu z olbrzymimi bebzunami i cycorami nań smętnie spoczywającymi. Grycanki są trzy. "Grycanów" jedna trzecia męskiej części Polski. Tylko jakoś u siebie wad nie dostrzegacie.

I jeszcze tylko zwrócę uwagę na mały, maleńki detal. Znaczna część kobiet boryka się z nadwaga po ciąży. U panów jest to tylko i wyłącznie zaniedbanie.

1 0
ID:47583

szuja

@~baba jaga:
Witam cię kuzynko kruszynko. Ty to masz chociaż nos.

1 0
ID:47586

Stacha

-do Zbuntowanego Kaloryfera
Nie każda kobieta może chodzić na fitness,ćwiczyć po 20 minut - nie zastanowiłeś się,że są kobiety chore, które muszą przyjmować sterydy, mają cukrzycę lub są obciążone genetycznie. Nie zawsze chodzenie na siłownie daje pożądane efekty- Madonna-przesadziła.Kobiety otyłe są przeważnie miłe i radosne-.Może zwrócisz uwagę- nie wszystkie chude są piękne.

4 0
ID:47589

peso

@~świnka Pepa:

Wiec generalnie można podsumować, że bez względu na płeć warto dbać o siebie.
Bo poza względami estetycznymi dla otoczenia dużo ważniejsze są względy zdrowotne.

W jednym Ty i Zbuntowany jesteście podobni, napisaliście co myślicie bez oglądania się na jakąś poprawność polityczną.

P.S.
U Panów to się nazywa lustrzyca a u Kobiet jak ?

4 1
ID:47590

pionier

moi drodzy nie czepiajcie się autora tematu.Jego poruszenie było zapewne spowodowane obserwacją pań w własnej rodzinie i marzyciel się w nim odezwał.Panie G.są jakie są nazwijmy je "duże" ponadto są jako tako popularne maja jakąś tam kaskę i rodzina ma nieżle prosperujący biznes więc są już trzy powody żeby prawdziwy polak-katolik już ich nie lubił za cokolwiek.Zwłaszcza że prawdopodobnie panie autora tematu maja z wymienionych cech tylko to że są "duże".Jaki świat byłby nudny gdyby wszyscy wyglądali jednakowo.
@~?????-antydziałkowiec pracujący na działce?dobre.Poza tym strasznie dużo wiesz co się dzieje w telewizorni jak na kogoś kto jej nie ogląda.To pewnie tak samo jak z muzyką disco-polo-nikt jej nie słucha ale wszyscy znają jakieś teksty.Poza tym ci znajomi z którymi przebywasz na działce to pewnie też nie maja dostępu do netu ,bo gdyby mieli to zapewne czytali by Twoje"głębokie"przemyślenia i po ich lekturze zakładając ze są normalni by wykopali cię ze swojego towarzystwa i działki jak niechcianego kreta

7 4
ID:47650

ozon

Podoba mi się to co napisałeś"pionier" Jak ktoś ma więcej niż inni (i nie mam tu na myśli ciałka) to słyszy taż ,że żyd ,że koleś rządzących i wogóle gangster.... no a sam "anty- pytajnik" to niczym Józef ale nie ten od świętej rodziny.

4 1
ID:47663


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA