Radio H.. opamiętajcie się z tymi esemesami,macie kilka...

Radio H.. opamiętajcie się z tymi esemesami,macie kilka upominków,a cały tydzień w rogi walicie tych biednych słuchaczy,tak nie wolno,3,69,to nie w kaszę dmuchać,a 2,46 za pozdrowienia,i prośby o melodie,to też nie fer,wy macie grać,i nadawać inne programy,a nie w kółko przez cały dzień,ślijcie i ślijcie.Są naiwniacy to niech wam nabijają kabzę,bo ja już was nie słucham,a cha i jeszcze te nachalne reklamy,co dzień te same,choć trochę to rozumię,te reklamy we wszystkich mediach,to gorsze niż za czasów PRL,amerykańska stonka ziemniaczana

5 komentarzy

abcde

Niestety jaki poziom radia taki poziom audycji. Coś na wzór sond ulicznych w naszych włocławskich telewizjach. Wstyd i żenada.

10 1
ID:48340

szuja

@~abcde:
Daj jakąś ramówkę . Tak na jeden dzień ,żeby inni wiedzieli czego się domagać od takiego radia. Czasem słucham radia Wiocha i muszę przyznać ,że jest lepsze.Polecam radio PiK. Możesz też zabrać głos a raz w tygodniu na dowolny temat.

6 1
ID:48344

niecik

Franek dodaj moja poprzednia opinie nie było tam niedozwolonej treści- naucz się czytać, albo popraw system, bo coś mu dekiel kipi dzięki.

5 0
ID:48345

niecik

i żalisz się tam szujo, podobnie jak na tym portalu- na wszystkich i wszystko- przez takich, jak ty przestałem wchodzić na ten portal- ty masz pretensje do wszystkich, a do hita pewnie pierwszy dzwonisz i wysyłasz sms-y.. tacy są najgorsi... a mam a pewnie cie skrzywdziła i teraz pozostał ci tylko żal.......... i tak ten franus tego nie doda, jak zawsze, gdy coś pozytywnego napisze w dyskusji dotyczącej hita........ baj........... dzięki franus za dodanie poprzedniej opinii, ale mi chodziło o wcześniejszą nie rób z siebie franka heeeeee

0 0
ID:48368

swój

przecież własciciel musi za coś spłacić mercedesa, a ludzie naprawde maja coś z głowa wpłacąc za takie głupoty

2 0
ID:48369


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA