Świąteczne rozkłady komunikacji miejskiej. Mniej kursów,...

Świąteczne rozkłady komunikacji miejskiej. Mniej kursów, albo linie wcale nie kursuja. A wiec ludzie bez prawa jazdy, samochodu, mlodziez, musza siedziec w domu bez mozliwosci przemieszczania sie, bez mozliwosci odwiedzenia bliskich. Ksiezulkowie tez mniej zbiora na tace bo nie bedzie czym pojechac do kosciola. A moze niedlugo trzeba bedzie powrocic do konika z wozem ?

13 komentarzy

Tomek.L

Krysia - a przyszło Ci może na myśl, kto kieruje tymi autobusami? Myślisz, że ci ludzie nie mają rodzin? Popatrz na przystanki ile ludzi na nich czeka - garstka. Nie fisiuj - pisząc aby pisać. Wesołych..

12 4
ID:48361

amityr

Młodzież ma dopska jak wrota od remizy strażackiej,to niech się ruszą .Hahaha

8 4
ID:48366

Stacha

Nie przesadzaj- kto chce wyjść z domu to wyjdzie i nie musi czekać na autobus.Jest ciepło więc spacer jest wskazany.Miasto nie jest wielkie więc warto czasami zwiedzić inną dzielnicę"z buta".

10 2
ID:48371

LALA20

@ Krystyna

Hallo, Houston, mamy problem.

4 4
ID:48373

abcde

@amityr: A ty już po 80-tce i autobus za darmo? Może czas zainwestować w lepszy wózek inwalidzki.

2 7
ID:48377

george best

Rusz swoje 4 litery a nie czekasz na autobusik.Pewnie najadłaś sie w Święta,karpia zabiłaś to ruch Ci pomoże .Uwolnij swoje obrzarstwo w nowych Olwejs Ultra.-Dobrego sylwka!!!

3 2
ID:48380

maks

widzisz Krystyno,jaka jest społeczność włocławska,wszyscy są zadowoleni,miasto funkcjonuje dobrze,nie potrzebują jeżdzić miejską komunikacją.Dzięki takiej społeczności miasto upada ,bo nie tylko komunikacja,ale niepotrzebny jest teatr,kino,stadion,ale zewsząd rozlegają się głosy-uciekać z tego miasta, bo w tym mieście trudno żyć.

3 4
ID:48384

amityr

@~abcde:
Nie syfuś . Ale co dzień rano robię 4km do pracy i z powrotem 4km z pracy.

3 2
ID:48386

amityr

@~abcde: Napisałem też ,że chętnie bym ci zasadził k..a tą nogą w d... . Nie wiem dlaczego admin mi to wyciął. W godzinach dziennych Kiepski ciągle chce kopać Paździocha i wszystko gra.

2 3
ID:48402

abcde

@amityr: Widać, że taki serial to szczyt twoich intelektualnych możliwości. Już się nie mogę doczekać kiedy dostaniesz szlaban na komputer.

5 2
ID:48405

amityr

@~abcde:
Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że ten serial przewyższa poziom twojego rozumienia o co tam tak naprawdę chodzi. Żal mi ściska nogi. Buhaha.

2 1
ID:48413

szuja

@~abcde:
No nie ale dałeś plamę.Nic nie załapałeś i jeszcze się obrażasz. Tak lubisz jeździć ,to kup sobie hulajnogę.Musisz mieć bardzo delikatne te twoje cztery litery ,że cię tak zabolało.

3 1
ID:48414

peso

Nie wiem czy świąteczny rozkład jazdy MPK był czy nie był dobry. Na co dzień jeżdżę autem, więc nie czuję się tu kompetentny, aby to oceniać.
Natomiast zwróćcie uwagę, że Ada, Oliwia, Adam czy Krystyna najczęściej wrzucają swoje opinie i nie podejmują żadnej polemiki w ich obronie nawet, jeśli krytyka jest konstruktywna.
Mnie trudno nie odnieść wrażenia, że ich działania są obliczone na wywoływanie kłótni na forach, które kończą się wzajemnym obrażaniem się internatów. Ten wątek doskonale to ilustruje.
Czy Waszym zdaniem takie zachowanie Ady, Adama, Oliwii czy Krystyny nie jest klasycznym trollowaniem?
@Amityr, @~abcde, @Szuja i pozostali, czy warto tak dawać się tak podpuszczać francuskim korespondentom ?
Pozdrawiam

1 0
ID:48427


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA