Witam po świątecznej przerwie. Tak się złożyło, że nie...

Witam po świątecznej przerwie. Tak się złożyło, że nie dopadł nas "koniec świata". Trochę szkoda; zastanawiałem się jakby to wydarzenie przebiegało. Ale skoro jednak żyjemy i musimy się męczyć ze sobą to życzę Redakcji i wszystkim użytkownikom naszego portalu pomyślności w nadchodzącym 2013 AD. Wszystkim czyli: ludziom, wampirom, upiorom, gnomom, trollom, trollom jaskiniowym, strzygom, krasnoludom, niziołkom, elfom, nimfom wodnym i błotnym, smokom, a także syrenom (mieszkają przez sporą część życia w Wiśle i w j. Wikaryjskim i niech mieszkają sobie spokojnie nadal;))).
Dopiero niedawno odkryłem, że te wszystkie istoty żyją pośród nas i doskonale wkomponowały się w społeczeństwo! Zaczęło się od tego, że przyłapałem żonę jak chodzi nocą po ścianie domu. W pierwszej chwili pomyślałem, że to jakaś anomalia, i że po prostu grawitacja chwilowo nie działa. Dopiero później okazało się, że to wampirka.
Zacząłem się zastanawiać, wspominać i nagle zrozumiałem, że różne dziwne istoty są tu u nas na Portalu!!!
Na pierwszy ogień idzie Wadera. Sam Jej nick zdradza, że jest wilkołakiem. Świnka Peppa za to na 99% też jest wampirem;)))

6 komentarzy

?????

Dziękujemyyyyyyy ale ...ale nie pij już więcej .W Polsce ostatnio znów kilka osób zmarło od zatrucia alkoholem ....czy ci źle na tym forum ?

7 2
ID:48463

Moher


@zbuntowany kaloryfer- Proponuję Ci zmienić nick na Basior i dołączysz do @Wadery i @ Świnki Peppa co Ty na to

4 2
ID:48466

zbutowany_grzejnik

Jesteś mistrzem świata w robieniu z siebie skrajnie niemądrego (w sumie to nie musisz go udawać). Współczuję twojej żonie i dzieciom.

5 3
ID:48468

wadera

Błąd.Jestem szeptuchą.Ale lubię cię. Tak cię lubię ,że ci coś powiem i jak będziesz chciał możesz się przyznać albo nie. W ciągu 2-ch tygodni znowu przegrasz znaczną kwotę.

3 0
ID:48471

?????

@~Moher: nie bo ,,basior chodzi stadnie '' ,chyba że stary basior ....

2 1
ID:48477

LALA20

@ zbuntowany kaloryfer

Witam.
Na Nowy Rok przyjmij nick "Sanderus " - postać z " Krzyżaków ".
Po kilkunastu wypitych piwach, opowiadał byś że jesteś w posiadaniu pióra ze
skrzydła Archanioła, o kopytku osiołka, o flakonie, w którym jest zawarty wiatr,
który wiał w wiadomej stajence, i inne bzdury.
Pozdrawiam.

1 1
ID:48527


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA