Właściciela psa rasy HUSKY, biegającego bardzo często bez...

Właściciela psa rasy HUSKY, biegającego bardzo często bez smyczy i kagańca po ul. Brzezinowej w Michelinie prosi się o zainteresowanie swoim pieskiem. Tłumaczenie, żeby, sobie piesek pobiegał,bo on nikomu nic nie zrobi jest śmieszne,bo pies jest agresywny i zaczepialski. Następnym razem jak go zobaczę dzwonię od razu na straż miejską.

10 komentarzy

george best

Powinienes juz pracowac w policji lub strazy miejskiej.Haskie jak bys przeczytal o tej rasie kochaja biegac to psy zaprzęgowe zero agresji.Ale jak masz kota w głowie to wszystko przeszkadza.Napisz tez do przyjaciółki ze sąsiadka chodzi w czarnych stringach i wywiesza je na tarasie co drugi dzień a Ty byś chciał żeby nosiła czerwone.

6 13
ID:49322

Fart

George best żeby ten miły piesek zero agresji cię ostro pogonił, to byś zmienił zdanie. Ale to chyba ty jesteś tym właścicielem, który wypuszcza pieska samego, aby sobie polatał. Skoro ma się psa takiej rasy, to trzeba za psa brać odpowiedzialność i wychodzić z nim gdzieś, żeby się wybiegał, a nie puszczać samego na ulicę, bo tak najprościej.

9 2
ID:49325

swojak

@~george best:
Guzik mnie to obchodzi czy on takiej rasy czy innej. Mam lęk przed psami bo jeden taki pies, co to nikogo do tej pory nie ugryzł, mnie ugryzł.Jest przepis dotyczący wszystkich psów i tyle. Może są podane wyjątki???

14 3
ID:49326

abcde

@~george best: A ty napisz do świętego mikołaja, żeby na najbliższe święta przyniósł ci piątą klepkę i troszeczkę rozumku.

9 3
ID:49327

george best

@~abcde: W Mikołaja i nne cyrki nie wierzę ,Świąt nie obchodzę klepek mi nie potrzeba chciałbym aby ludzie potrafili zacząć kochać zwierzeta a nie nimi gardzić.

3 9
ID:49342

amityr

@~abcde:
Weź się i ogarnij trochę . Z miłości do kogoś można go zagłaskać na śmierć.

6 3
ID:49348

abcde

@amityr: Mama znowu odwiesiła ci karę na komputer? Teksty typu "weź się i ogarnij" przynosisz prosto z gimnazjum?

3 3
ID:49354

amityr

@~abcde:
Przykro mi ,że pewnie masz tylko kark.I tyle.

2 2
ID:49363

Bercik

Mi nie przeszkadza i jest obojętny. A może ten pies poznaje się na ludziach? He he

1 0
ID:49377

szuja

@~Bercik:
Zależy z czego maja berecik!

0 1
ID:49438


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA