Od 1 kwietnia i nie jest to prima-aprilis swoje granice pracy...

Od 1 kwietnia i nie jest to prima-aprilis swoje granice pracy otwiera Finlandia .Zachęcam z całego serca na wyjazd i nie czekania i męczarni w Polsce.

15 komentarzy

?????

To prawda ,brat też czekał z nadzieją że w tym wolnym (????) kraju się coś dla Polaków na tzw dorobku zmieni i......doczekał się- lichwiarskiego bankowego kredytu na mieszkanie dla rodziny i niespłacanych rat ....z braku pracy . Niestety musiał wyjechać tak jak 3 miliony Polaków którym rząd nierobów zafundował POdobne,,unijne '' perspektywy .Ale za teraz wszystko zaczęło iść normalnie -brat we Włoszech normalnie zarabia ,spałaca lichwiarski kredyt bankowy i jeszcze coś zostaje na wakacje ...a tu ..ciagle kryzys i jeszcze za niskie podatki ...na utrzymanie POlitycznych nierobów ....ciągły kryzys od zakończenia wojny ...jak długo jeszcze ?

5 3
ID:49404

ozon...

.. no właśnie a tu na dodatek jeszcze solidarni ze społeczeństwem opozycjoniści rodem z PiS wyciągają łapę po odszkodowania- to w ramach "przebudzenia Polaków"...jak długo jeszcze będą kupony odcinać?22 lata przy władzy to za mało...

6 1
ID:49419

george best

@~?????: Ja tez cieszę się że juz niedługo 10 latek na wojażach.A zaczeło się od mycia szyb na skrzyzowaniach w Berlinie,później Tilburg i Utrecht,teraz już 5 latek w Irlandii i w maju przenosimy się z cała rodzina do Kupio.Juz jako obywatele holenderscy bo w kwietniu oddaje dowód z orzełkiem.

4 4
ID:49422

szuja

@~george best:
A co orzełek ma teraz już dwie głowy?

2 0
ID:49425

ozon

Mimo wszystko nie zapomnij o korzeniach.Wielu wiele oddało za to żeby ten orzełek powrócił..... ale cóż ,teraz wszystko jest na sprzedaż! i to jest zatrważające.A "george" czy bardzo uwierałby Ciebie ten orzełek?

2 2
ID:49429

~ sp

Policzono,że na świecie żyje więcej Polaków niż na tej szczęśliwej,zielonej wyspie.Nie ma miejsca na ziemi, gdzie Polak by nie pojechał,by choć trochę godnie żyć.Grabież majątku narodowego po 1998 roku,bezprawie ZUS,bezprawie całego systemu prawniczego,ale gdy piszę o lichwie to post jest usuwany, moje czy inne durne wpisy zostają, a po co wiadomo "stado baranów ku chwale ojczyzny",masz jeden zegarek jesteś nikim,masz trzy zegarki jesteś gość.

4 4
ID:49431

george best

@~ozon: Nie chodzi o to ale aby zabezpieczyć się na starość i moc przyjechac pod tężnie do inowrocławia zawsze można liczyc na pomoc kraju tulipanów.Żona ma podwójne obywatelstwo Meksyksykańskie i Holenderskie.A ja nie wierzę juz w pomoc od naszego kochanego Państwa.Przyjołem jej obywatelstwo i żeby dostać papiery niderlandzkie skończyłem naukę języka i historię kraju i nie dostał bym podwojnego.Albo rybki albo akwarium .Wybrałem życie pod raczką królowej i swobodę życia niż katolicki pręgierz sterowany z Watykanu.

1 1
ID:49432

?????

@~ozon: Masz odwage powiedzieć te filozofie tym krętaczom którzy Polakom fundują z cała świadomościa taki los ? Jeśli nie to swoje rady zachowaj dla siebie i cichychagentów , bo dzięki takim jak wy ktoś taki jak długonosy może rządzić i ...świadomie wyganiać Polaków z kraju by spadł mu wskaźnik bezrobocia ...ważne że jego synek ma fuche,reszta się nie liczy .

1 3
ID:49451

sportowiec

@???????? kurde, przecież sporo PKB Holandii pochodzi z Amsterdamu, gdzie handlują diamentami. A jak wali czosnkiem! Pytajnik, natychmiast odradź bestowi zmianę obywatelstwa. W co on się pakuje!

2 2
ID:49466

szuja

To po to solidarusze ciumoki rozwaliliście Polskę ,żeby teraz jeździć do Finlandii. Gdzie wasz duch bojowy, strajki itd. Fe.

1 1
ID:49469

Moher

@~george best: Załóż tam jeszcze stowarzyszenie imieniem Georga Besta, daję słowo sypnę groszem, wspomogę twoje stowarzyszenie ,ale tylko na działalność statutową.Powodzenia i życzę zdrowia dla ciebie i twojej najbliższej rodziny.

0 0
ID:49477

~ sp

moja mama,będąc pod okupacją trzech zaborców ,żołnierz w wieku 16 lat,mówi nam "możemy sobie tylko pogadać" to tak ku pokrzepieniu serc

0 0
ID:49479

?????

@~sportowiec: Nadstaw ucho na opinie z Anglii to dowiesz się czego sprytni wyspiarze chcą uniknąć a w co Polskę pakuje POtajtana koalicja ...żydowska zachłanność nie zna granic -tym bardziej że jest tylko kwestią czasu że ,,światowy czosnek'' będzie musiał finansować żydowsko irański ,albo nawet arabski konflikt .A na to potrzebne są miliardy ...polskie też ...ale obym się mylił .

0 0
ID:49533

~ sp

@ ????? Może jakieś rady dla Polaków, żyjących w tej skorumpowanej rzeczywistości,żydowskiej o której wie tylko nieliczna grupa "polaczków",zapewne wie ale zwykła bezsilność wobec tzw.prawa pisanego przez SYJONISTÓW jest dla nas niezrozumiała "Kali wie"

0 0
ID:49557

~ sp

@ szuja,to nie solidarusze ciumoki rozwalili Polskę,miało być inaczej,finansjera żydowska nie zna granic,nasze prawo ,konstytucja przestała istnieć.Tzw nasza wolność nie istnieje.

0 0
ID:49560


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA