No, @wadera. Kilka tygodni temu powiedziałaś sama, że nie...

No, @wadera. Kilka tygodni temu powiedziałaś sama, że nie jesteś wilkołakiem tylko szeptuchą. Wywróżyłaś mi, że na początku roku stracę dużo kasy. Otóż nie straciłem. Wywróż mi lepiej, że znajdę w lutym w lesie torbę. a w niej 300 tysięcy. No i gdzie mam szukać tej torby. I w marcu też chcę znaleźć torbę z podobną zawartością. W sumie do 3 razy sztuka - to i w kwietniu nie pogardzę takim znaleziskiem. Wtedy powiem, że Cię kocham i że jesteś najwspanialszą szeptuchą na świecie. Zresztą za prawie milion mogę zeznać wszystko przed każdym. Nawet, że pochodzę z układu Vegi albo, że potrafię oddychać po wodą;)))
Ps. Mam nadzieję, że nie będą mi kazali udowadniać tego drugiego, bo na cholerę utopionemu milion...;)))

7 komentarzy

solidarny

Odpalił byś szeptusze waderce z dziekane! Kurcze miała czuja. Cała sprawa koło ciebie się jednak kręciła. Szok.

1 1
ID:49778

Oliwia

Tez chcialabym znalezc wielka torbe pieniedzy ale boje sie ze dobiora sie do niej urzednicy ze skarbowki. Musi to tyc tak duzo ilosc pieniedzy zebym nie placila podatkow jak nasi milionerzy.

0 1
ID:49784

wadera

@~Oliwia:
Ty skarbuko uważaj na rudawego blondyna co się koło ciebie kręci . To bardzo niedobry człowiek. On cię cały czas obserwuje. Blisko ciebie mieszka. Nawet płakałaś juz przez niego.Dziwny człowiek i bardzo skryty i mściwy,

0 0
ID:49789

kret

Zagrajcie w toto- lotka moi mili.

0 0
ID:49794

zbuntowany_kaloryfer

Wadera szeptucho jedna! Znajdę te pieniądze???

0 0
ID:49802

mcr wylogowany

ni ejestem za mocno w temacie ale albo ktos pomylil tabake z czyms bardziej "ziolowym" albo przesadza z alkoholem ...

0 0
ID:49825

kortyzol

@zbuntowany_kaloryfer:
Coś mi się wydaje ,że ty jednak przerżnąłeś sporą kasę i teraz kręcisz.

1 0
ID:49833


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA