Chciałem ozjamić że zostanę po raz trzeci ojcem i to jest...

Chciałem ozjamić że zostanę po raz trzeci ojcem i to jest chłopak.Jest już wybrane imię Quentin po dziadku oczywiście który był patriota i walczył nie wiem po co?.Mimo to cieszę sie i jutro wieczorkiem do knajpeczki lub na jakis koncert.

22 komentarze

kret

Gratuluję i całuję, to tak ku pokrzepieniu serc.

2 2
ID:49791

Moher

Przepraszam że pytam,czy twoja żona będzie rodzic w Irlandii czy Polsce,bo pisałeś że wyjeżdżasz z całą rodziną do Irlandii?

2 0
ID:49807

cycu

Daj mu na imię Rufin po pradziadku, albo Perpetura po prapradziadku.

5 0
ID:49809

peso

Gratulacje !!!!
:D

2 0
ID:49810

zbuntowany_kaloryfer

Gratuluję @george. Ja pozostanę na to wygląda przy 2 sztukach. Ale biorąc pod uwagę poziom ich złośliwości mogą robić za 10 sztuk;)))

4 0
ID:49811

george best

Moher my juz na zielonej prawie 6 lat poprzednio 4 w Holandii już mineło 10 lat poza granicami Polandu.Cycu imie było już dawno zaklepane tylko czekac trzeba było na chłopaka bo wyszły dwie nindże na poczatku.Zbuntowany kALORYFERZE TO ROBIC !!!10 cioro to niezła ekipa by była

2 2
ID:49816

zbuntowany_kaloryfer

No ekipa byłaby niezła, tylko utrzymać ją trochę ciężko. Zapłać za studia za takie stado!!!

4 0
ID:49821

mcr wylogowany

10 zbuntowanych grzejnikow.... forum przegrzane :)))

4 1
ID:49824

komuszek

@zbuntowany_kaloryfer:
PRZYNAJMNIEJ WIESZ ,ŻE TO PRAWIE TWOJE

0 1
ID:49832

peso

@zbuntowany_kaloryfer: "Zapłać za studia "

Cholera, niestety masz rację, od października dziecko poszło na studia i musiałem przerzucić się na tańsze trunki albo poluję na promocje.
:/

2 0
ID:49834

george

tęsknisz za krajem? skoro tyle lat na obczyźnie a przesiadujesz na polskim portalu

1 0
ID:49835

zbuntowany_kaloryfer

@peso: z browarków trącam Kasztelana, a gorzałkę to Bolsa. Przy czym wolę gorzałkę. Mniej człowiek sika.
I patrz peso: sama nauka jest bezpłatna, ale trzeba zapłacić za lokum, za żarcie, za bilet miesięczny, za ksero książek i jeszcze trzeba dać dziewczynie parę złotych żeby koleżanki nie patrzyły na Nią jak na żebraczkę.

1 0
ID:49840

wadera

@zbuntowany_kaloryfer:
Brawo,że przestałeś żłopać te piwsko. Przynajmniej teraz kobieta będzie miała z ciebie jakiś pożytek,bo czekał cię już tylko krawat..

0 0
ID:49855

george best

@~george: cyfrę plus też mam wiesz kto oglądał tv irlandzka ten wie jaka jest a dla pocieszenia powiem że gorsza od polskej.Tęsknię ale nie wracam w kwietniu odbieram Holenderskie obywatelstwo i oddaję dowód RP .Wolę sobie popisać tutaj niż założyć konto na face...i brac udział w wyścigu szczurów

1 0
ID:49857

zbuntowany_kaloryfer

@wilczyca - co ma znaczyć, że "kobieta będzie miała ze mnie pożytek"??? No nie... a kto w kuchni wiosną z sąsiadem położył nowe płytki (wytrzymaj z zagorzałym zwolennikiem pIs całe 3 dni!!!)?
A kto w grudniu zrobił samemu sanki dość duże - 3osobowe. Idealnie się sprawiły ciągnięte za autem. No jak inaczej zrobiłbym kulig??? Konia miałbym niby pożyczyć ze stadniny?
A kto ostatnio odśnieżył i umył oba auta?
Kurde "pożytek". Przytoczone przykłady jednoznacznie dowodzą, że jestem genialny, najwspanialszy i wyjątkowy pod każdym względem. A do tego skromny wyjątkowo;)))))))))))) Aha, i jeszcze pyszny bimberek potrafię zrobić z zapalanką z cukru i skórki cytrynowej. Uważam, że taki bimberek zdrowszy niż jakakolwiek sklepowa gorzała. Zero dziwnych polepszaczy i przyspieszaczy, w 100% naturalny i w dodatku gotowany w aparaturze z miedzi.
Ps. A tak serio: można dogadać się z pisuarem - szczególnie gdy jest sąsiadem przez płot. Udowodniłem to. Trzeba z nim zawrzeć umowę, że absolutnie nie rozmawiamy o polityce. A jak drugi niechcący poruszy jakikolwiek polityczny temat to ma być zero reakcji. Milczenie owiec. Dzięki temu można iść na ryby, zrobić grilla, rozmawiać na tysiące tematów niepolitycznych i jest ok.

0 0
ID:49867

zbuntowany_kaloryfer

Aha @george. Tu się absolutnie zgadzam: precz, precz, precz z wyścigiem szczurów. Po powrocie do Włocławka próbowałem pracować na etacie. Kilka dni wytrzymałem. Siedziałem w pokoju z typami, którzy byliby w stanie potopić się nawzajem w łyżce wody. To chore. Nigdy więcej. Drużyna powinna się wspierać nawzajem w myśl zasady "jeden za wszystkich - wszyscy za jednego", a nie skakać sobie do gardeł.

1 0
ID:49868

?????

@~george best: rozumiem ze swoje pociechy wychowujesz w szacunku dla polskich eleit politycznych ...? Czy tylko dla Polski z normalnymi Polakami ?

0 0
ID:49873

george best

@~?????: pociechy niech sie uczą szacunku dla każdego czy to bezdomny ,gey,lesba czy ekonomista lub dentysta.Tu nie chodzi o to abym podkreslał im ze pochodzę z Polski matka moich dzieci z Meksyku .Tam gdzie zyjemy musimy też szanować zwyczaje tubylców w Polsce niestety nie czułem się za dobrze i nie chodzi tu tylko o orsę lecz zakazy i nakazy..

1 0
ID:49892

peso

@zbuntowany_kaloryfer:

A umiesz podrobić whiskacza ? Bo ja nie lubię białej ale farbowaną na myszach to i owszem.

1 0
ID:49902

wadera

@zbuntowany_kaloryfer: Fakt ,że po bimberku mój men na drugi dzień kaca nie ma. Ale to powoduje ,fakt łączenia się powstałego w organizmie aldehydu octowego z resztkami alkoholu metylowego w estry. Jest też doża wada,ślepota nieunikniona.

0 0
ID:49908

?????

@~george best: rozumiem , ale idąc tym tokiem twojego rozumowania to nie bedziesz swoim małym pociechom zabraniał kontaktu z ćpunami , lesbami , pedałami , transwestytami i innymi ,,normalnymi inaczej'' bez względu czy to będą tubylcami czy przybyszami ...? Przecież to też ludzie no i co z ich strony moze grozić twoim kochanym pociechom ...prawda ?

0 0
ID:49962

zbuntowany_kaloryfer

To co powiesz @wadera na wyrób i picie tzw. sękola - czyli spirytusu drzewnego;)) A w armii z kolei to czasem trącało się paliwo do MiGów. To miało dopiero kopa: półlitrowy słoik na trzech i czołgamy się bez przytomności;)

0 0
ID:49967


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA