Rozwiążmy jak najszybciej MPK,to woła o pomstę do...

Rozwiążmy jak najszybciej MPK,to woła o pomstę do wszystkich świętych,w historii miasta jeszcze nigdy nie było takiego bałaganu jak obecnie.Tak mało kursów na wszystkich liniach,a ciągle są zmiany,oczywiście na niekorzyść pasażerów,teraz kasują kursy w niedzielę linii nr 21.Za co ci ludzie biorą tak duże pieniądze,ja już kiedyś proponowałem zrobić fotografię dnia,temu tzw.kierownictwu.Skoro prawie wszystkie decyzje zapadają w UM.to po co prezes i ten cały dwór.Proszę o uporządkowanie kolejności numerów linii,bo kilku nie ma,jak:5,18,22 itd.

12 komentarzy

OOOOO

Do Pasażer. Proponuję kupić sobie samochód.

1 13
ID:49890

byly pasazer

mpk nie ma nic do gadania, prawda jest taka, że to miasto decyduje o wszystkim , bo to spółka miejska, skoro miasto obcina kase, to mpk nie ma wyjscia.

mysle ze pretensje do um raczej

7 1
ID:49891

george best

A co Wy tak bronicie tego MPK że to wina Urzędu Miasta.Zobaczcie na pewnego angola który w Polsce założył tanie busy i się opłaca .Trzeba mieć tylko troszkę rozumu a nie siana komunistycznego we łbach.

5 3
ID:49893

Adam

Powyzsze komentarze sa na poziomie Wloclawka. W kazdym normalnym, cywilizowanym kraju rozwija sie komunikacje miejsKa, mysli sie o dzieciach jezdzacych do szkol, osobach jadacych do pracy czesto na zmiany, osobach starszych. Busy, czesto skladaki to nie jest zaden transport. Nasi kacykowie obrosli w piorka, czerpia z naszych podatkow i nic w tym kierunku nie robia. DO OBOWIAZKOW WLADZ MIASTA NALEZY ORGANIZOWANIE TRANSPORTU. ZBIOROWEGO DLA MIESZKANCOW;

6 1
ID:49899

?

@~george best: Skoro porzadna komunikacja miejska jest tylko wedlug ciebie w komunizmie, to powrocmy do komunizmu. Bedzie wygodniej.

1 1
ID:49900

wadera

@~george best:
To jeszcze coś się opłaca ? Bo jak słyszałam ,to juę nawet posłem za te marne 7 tys się nie opłaca być.

0 1
ID:49904

Radio_Moskwa

Były kredyty na przystanie browary i stadiony były obligacje no to i przyszedł czas na obciążenia i redukcję. Pozamykają szkoły, podniosą cenę wody śmieci, parkingów i innych opłat w mieście, bo za np. przystań dla luksusowych jachtów, która przynosi straty około 500tyś na rok trzeba zapłacić! Tak samo jest z innymi "inwestycjami" Nie rozumiem tego zdziwienia mieszkańców?! Przecież pozwalacie na to siedząc przed telewizorami nie interesując i interweniując w obronie własnego miasta!

3 1
ID:49912

?????

@~Adam: Bo komunikacja miejska jest jednym z zadań samorządu w zamian za podatki mieszkańców(nigdzie nie ma slowa o zyskach ) -brak komunikacji to brak realizacji tego zadania ,a to juz sprawa dla ,,organów'' ...tylko owce tego nie chcą zrozumieć i ciagle tylko Beeee i Meeeee...i przed wyborami i po nich .

2 1
ID:49913

abcde

@~OOOOO: Proponuję zainwestować w nowy mózg.

3 1
ID:49915

george best

@~?: Żle mnie zrozumiałes większość osób kończyło swoją edukację w czasach czerwonych latarnii i ich wiedza jest delikatnie mówiąc przestarzala siedza na stołkach i nie chce im się 4 liter odlepic dla lepiej wykształconych.Od czasów komuny to broń człowieku gorszej padaki i systemu nie widziałem.

3 0
ID:49918

kret

To obowiązek miasta,potem prokurator, już widzę owce gnające do tzw. organów WŁADZY.

0 0
ID:49937

kret

Nie uprawiaj polityki będąc na uchodztwie

0 0
ID:49939


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA