Jak Żydzi i Niemcy chcieli zniszczyć Słowian za pomocą,...

Jak Żydzi i Niemcy chcieli zniszczyć Słowian za pomocą, hm, cóż…
http://www.ahistoria.pl/index.php/2013/02/jak-zydzi-i-niemcy-chcieli-zniszczyc-slowian-za-pomoca-hm-coz/#more-4365

20 komentarzy

Johan

A co się działo w Jedwabnym-

3 3
ID:50093

pazdzioch

abstrahując od układu odniesienia mam pytanie kolego Szujo czy ty czasem nie jesteś księdzem?

2 1
ID:50094

zbuntowany_kaloryfer

Ale "piękny" faszystowski fotomontaż. Hitler i s-ka śmieją się złośliwie w piekle, że ich plugawe dokonania nie zostały zapomniane i że kontynuują je na miarę swoich skromnych możliwości m. in. Polacy. Tacy jak np. Johan.

10 4
ID:50095

Ada

Zydzi panosza sie na calym swiecie. Bezkarnie likwiduja ludnosc palestynska a ci obroncy wolnosci nie rusza sie. Robia eskapady na kraje z ktorymi granicza. Uwazaja, ze Polska jest ich wlasnoscia...

5 9
ID:50096

pazdzioch

albo amerykaninem tu mam problem ;)

0 0
ID:50097

pazdzioch

dzieki za odpowiedź :) widzę że nadal mam być jak ta małpa we mgle i roztrzaskać na dziurawej Kaliskiej :(

0 0
ID:50104

szuja

@pazdzioch:
Napiszę tak . Z Bogiem dobry człowieku!

0 0
ID:50116

~ sp

Pardon-Ukryci Żydzi rządzą Polską ? Nieprawda, oficjalnie jest ich 20 tys. nieoficjalnie 6 mln.Co zrobili z USA , widać słuchać i czuć....

3 2
ID:50119

pazdzioch

z Bogiem co? mam sie roztrzaskac na kaliskiej?

0 0
ID:50121

poliszynell

@kaloryfer
zaprawdę powiadam Ci /heh!/ piękniejsze są...antypolskie fotomontaże w stylu Pokłosia czy też sąsiedzkie zwidy we mgle J.T Grossa z jedną małą różnicą - fotomontaż przedstawiony przez J@ohan'a nie doczeka się wersji kinowej czy też publikacji odpowiednio zareklamowanej by dotarła do szerszej opinii publicznej.
Jeśli Kwaśniewski przeprosił za mord w Jedwabnem to równocześnie Szewach Weiss powinien przeprosić za:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Nalibokach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Koniuchach

Nie ma narodu, który możemy nazwać "narodem katów" tak samo nie istnieje "naród ofiar". Ofiara może okazać się katem.


1 1
ID:50122

pazdzioch

@~poliszynell: to kto w końcu wyciągnął pierwszy rękę

1 0
ID:50123

sportowiec

@poliszynel: W pełni zgadzam się z ostatnim zdaniem w twoim poście. Egzemplum: obóz w Lubrańcu i młyn i Wisła w Nieszawie. Johan wiesz coś o tym?

0 0
ID:50124

amityr

@pazdzioch:
Przepraszam ,że się wtrącam ale gdzieś czytałem ,że to @ dzonny

0 0
ID:50128

peso

Skoro nikt nie jest tylko katem czy ofiarą to słowa:

"Wybaczamy i prosimy o wybaczenie"

mają bardzo duży sens.

Zaś to czy druga strona (niezależnie czy to Niemcy, Żydzi, Ukraincy, Romowie) takie słowa przyjmie i zachowa się podobnie to już nigdy nie będzie zależeć od Nas.

Czy to jednak oznacza, że takie słowa/gesty nie powinny być wypowiedziane/robione ?

2 2
ID:50130

poliszynell

@pazdzioch
po kasę? Holocaust Industry czyli żerujący na tragedii swych współbraci.
@sportowiec
Cieszę się, że mamy wspólny mianownik:) Czasami na forum mamy odmienne poglądy jednak są kwestie, w których w pełni się zgadzamy
@peso
Po pierwsze piszemy tu o Jedwabnem i relacjach polsko-żydowskich nie o polsko-niemieckich itp. Po drugie słowa te jak najbardziej mają sens tylko niestety nie zostały wypowiedziane. Kwaśniewski przeprosił za zło, które Polacy wyrządzili. Dziesięć lat później Komorowski jeszcze raz prosił o przebaczenie. Z ust żadnego nie padło słowo wybaczamy /druga strona jak wyżej pisałem też katów miała nie tylko ofiary/ natomiast tylko od Polaków wymaga się poczucia winy i wstydu. Prowadzona w ten sposób poprawna polityka, publikacje Grossa itp. nie prowadzą do polepszenia relacji między Polakami i Żydami a wręcz przeciwnie pogarszają - takie jest moje zdanie.

pozdrawiam ww.

2 1
ID:50140

peso

@~poliszynell:

Wiem, że dyskusja zaczeła się od relacji polsko-żydowski. Niemniej jednak sam niejako nawiązałeś do kwestii bardziej ogólnych pisząc:

"Nie ma narodu, który możemy nazwać "narodem katów" tak samo nie istnieje "naród ofiar". Ofiara może okazać się katem."

Zdanie które zacytowałem tu za Tobą jest uniwersalne a ja się z nim całkowicie zgadzam.

To co pisałem wczesnie też w zamierzeniu miało miec charakter ogólny.

Pozdrawiam

0 0
ID:50147

sp

Ciekawe jak długo krowy pasące się na łące muszą ewaluować, aby osiągnąć poziom sapiensa - bezsensowna matnia, A GDZIE CZŁOWIEK !?

0 0
ID:50157

pazdzioch

@peso: przxyrzekasz ?

1 1
ID:50166

george best

Gorszych morderców nie było jak Ci którzy w imie Boga zaczeli nawracac od 1492 ludnośc Ameryki południowej zabierając im złoto i mordując oraz brac jako niewolników.

0 0
ID:50181

peso

@pazdzioch:

Przyrzekam jak bum cyk cyk.

0 0
ID:50185


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA