...

http://photos.nasza-klasa.pl/28284524/9003/main/3874c69dc2.jpeg

10 komentarzy

george best

To Tobie się udała brawo.Tydzień temu tv w Belfascie pokazywała felieton związany z Polska .Oczywiście nakręcili to gdzieś na wsi i pokazywali jak babka nabiera wodę ze studni ,zabija kurę siekierąaby przygotowac obiad .Redaktorka oczywiście podkręcała mozgi i padło pytanie jak tak zacofane kraje moga byc w Unii Europejskiej .Jutro ma byc o Rumunii normalnie Europa na nas pluje a my ?
Co do papieża mam cichego faworyta -Jas Fasola

1 2
ID:50294

Radio_Erewań

Jutro będzie to o wieśławku!
Jak sądzisz prawda to czy fałsz?

3 1
ID:50298

sportowiec

No i niech tak se myślą. Walę to. To tylko o nich świadczy.

1 1
ID:50299

zbuntowany_kaloryfer

Haha! Dobre. Jak na prawie człowieka całkiem bystrze. Wybacz proszę to "prawie", ale chyba rozumiesz, że kobiety nie do końca są ludźmi, łącznie z moją (która jest wampirką, czyli też daleko Jej do człowieka). Oczywiście nie wyobrażamy sobie życia bez Was. Tak jak bez przyzwoitego auta;))) Wilczyco Droga: przecież ktoś musi zapełnić sypialnię, zająć się dziećmi, zrobić pyszne pierogi czy nakarmić psy. Macie swoje zastosowanie pomimo wrodzonych ułomności. Dlatego osobiście wybaczam Wam brak człowieczeństwa, a nawet więcej - kocham Was, świat bez kobiet byłby... chyba nie chcę żyć na świecie bez kobiet. Nawet jeżeli nie są do końca ludźmi! To tak w ramach wczorajszych Walentynek wraz z serdecznymi życzeniami.

3 3
ID:50301

wadera

@zbuntowany_kaloryfer: Widzisz kochanie jak byłam facetem ,to trochę myślałam jak ty. Ale teraz już całkowicie myślę po kobiecemu. Wmawia się takiemu jak ty rogaczowi,że to on wymyślił te rogi i po pewnym czasie myśli ,że rzeczywiście on to wymyślił. Głupi jesteś jak przysłowiowy but.

4 1
ID:50311

zbuntowany_kaloryfer

No i mamy poważny problem. @Wadera jest kobietą więc -25% człowieczeństwa. Jest wilkołakiem to kolejne -25%. No i teraz przyznała się do bycia babochłopem. - 50%. Wniosek: @wadera przypomina z wyglądu samicę homo sapiens, ale nie jest wcale człowiekiem. Wampiryzm lub wilkołactwo jestem w stanie zrozumieć. Wampirzyca może być dobrą żoną i matką. Na moją nie narzekam. Ale zupełny brak człowieczeństwa? Spalić na stosie i jeszcze raz spalić. Musimy spalić na stosie Waderę!

1 2
ID:50318

zbuntowany_kaloryfer

Jeszcze się nie kapnęłaś Przemiła Wilczyco, że jaja sobie robię? No żartuję tylko złośliwie. Ciebie nie posądzam o to. Ktoś wbił się najwyraźniej pod Twój nick. Zresztą styl wypowiedzi świadczy o niezbyt wysokim IQ, w przeciwieństwie do Ciebie. Przecież zawsze Twoje wypowiedzi to zajefajny czarny humor - a do tego intelektu trzeba.

1 1
ID:50319

solidarny

Ty kaloryfer też jesteś tranzyscyta.Macie wiele wspólnego z waderą. Ona babochłop a ty muzykogrzacz.

1 0
ID:50326

Adam

Jak kobiecina zabijala kure to wiedziala, ze bedzie jadla mieso z kury, ktora sama wychodowala. W Irlandii sprzedaja konie mowiac, ze to wolowina.

0 0
ID:50330

komuszek

@~Adam: polska wołowina zawieziona w słoikach.

0 0
ID:50338


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA