Jestem mlodym, wykształconym i swiadmomym czlowiekiem....

Jestem mlodym, wykształconym i swiadmomym czlowiekiem. Generalnie to nie przeszkadza mi myśl, że gdzieś tam żyja homoseksualiści. Niestey na widok dwóch przytulacjących sie mężczyzn mam odruch wymiotny. Czy jestem nienormalny ?

13 komentarzy

Daniel

Jesteś normalny jak na normalne, tradycyjne wychowanie. Ja też nie jestem anty, ale uważam, że takie związki nie powinny mieć miejsca. Jesteśmy stworzeni tak, żeby związek był pomiędzy kobietą i mężczyzną. Jednak każdy ma prawo wyboru. Pragnę jednak zauważyć, że panom nie przeszkadza widok dwóch kobiet trzymających się za rękę, a czasami wręcz przeciwnie :)

6 4
ID:50939

negocjator...

co jak co ale 2 facetów wzbudza u mnie odruch wymiotny ... są śmieszni a zarazem obleśni ... bo jak pomyślę..... i maja radość to mam cofkę ... takie osoby nigdy nie powinny mieć ani adoptować dzieci ! bo co z nich wyrośnie ? kolejne pedały ?

9 6
ID:50940

zbuntowany_kaloryfer

Jesteś jak najbardziej normalny. Nikt nie zamyka pedziów w obozach. Żyją jak chcą. Byle się nie obnosili ze swoimi chorymi skłonnościami.
@Daniel poruszył istotną sprawę. Nie mam nic przeciw paniom tulącym się. To nawet miły widok.

12 5
ID:50941

oliwia1979

Negocjator idąc Twoim tokiem myślenia to wszyscy homoseksualiści mają rodziców: 2 panów lub 2 kobiety.?????? Mylisz się: mają ojca i matkę.

6 9
ID:50942

adoptowany

Byłem w domu dziecka, bo ojciec zginął w wypadku, a matka poszła w tango i wolała pić alkohol niż się mną zajmować. Miałem to szczęście, że jako maluch trafiłem do wspaniałej rodziny, gdzie wychowałem się w miłości, wykształciłem i teraz jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Powiem wprost ... nie wyobrażam sobie co byłoby, gdybym został adoptowany przez parę pedałów, lub lesbijek. Chyba wolałbym być w domu dziecka do pełnoletności, albo skończyłbym ze sobą. Oliwia1979 opamiętaj się, bo myślisz chyba tylko o sobie.

10 5
ID:50944

oliwia1979

A tak na marginesie nikt Tobie się nie wpieprza w życie, nie mówi z kim masz się spotykać a z kim nie. Więc daj w spokoju żyć innym.
A skoro chcesz się zainteresować czyimś życiem to może poruszysz temat np. bezrobocia we Włocławku.
Albo zajmij się pedofilami, którzy gwałcą i molestują dzieci.!!!!!!!!!!

7 6
ID:50945

george best

A co się dzieje jak widzisz dwie kobiety ?ślina Ci leci to normalne więc facetów odrzuca 2 facetów a kobiety odrzuca 2 kobiety .

6 9
ID:50946

anka

Oliwia1979 masz rację ... niech nikt nikomu nie wpieprza się w życie, a zwłaszcza tym małym dzieciom, które niekoniecznie chcą mieć dwie mamusie.

5 2
ID:50947

Kasia

Gdyby natura chciała, żeby dwóch facetów, lub dwie kobiety miały dziecko, to mogliby sobie je zrobić :), a nawiązując do tematu to dwóch facetów wygląda obrzydliwie :)

5 4
ID:50948

?????

Jak na ,,europejczyka '' w POjęciu aktualnej POtajtanej koalicji to jesteś nienormalny !!! Ale ......to się moze zmienic jak tylko znajdą inny temat zastepczy by ogłupiać polskie owce przed strzyżeniem ....więc się nie załamuj . Oni chodza na pasku Brukseli a tam zmienia sie wszystko w zależności od tego który starozakonny napełnia im kieszenie ...

3 3
ID:50950

?

Powiem raczej Europejczyku, ze jestes raczej aktualnie normalnym Polakiem a nie Europejczykiem. Polacy jeszcze nie akceptuja homoseksualizmu, trzeba jeszcze zaczekac kilka lat, zeby mentalosc u przecietnego Polaka zmienila sie.. Kler jest wszechobecny.Zgadzam sie z Oliwia 1979. Badzcie raczej oburzeni na bezrobocie, brak pracy, obecnej nedzy i niesprawiedliwosci, przeciwko pedofili.

7 3
ID:50952

wadera

@~?:
Za kilka lat to Polski nie będzie.

3 2
ID:50966

marekradomski

a to Józef co na emeryturę przeszedł...tak, oczywiście jesteś normalny. tylko po jakiego o tym pisać i czemu?

0 0
ID:50979


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA