Tyle wpisów o dyskryminacji, prześladowaniu. A czy ktoś...

Tyle wpisów o dyskryminacji, prześladowaniu. A czy ktoś przejął się losem mężów dyskryminowanych i prześladowanych przez ich ślubne? Jestem żywą ofiarą dyskryminacji. I mam dowód. Od lat w każdą sobotę kupowałem sobie flaszeczkę albo zgrzewkę piwa. Wczoraj też wziąłem zgrzeweczkę browarka. Położyłem przy stole, przy moim fotelu. Kobieta mówi abym zszedł na dół i podkręcił ciepło. Wracam, patrzę, a zgrzewki nie ma. No i pytam się po ludzku: gdzie moje piwo. Odpowiedź: poszukaj w śmietniku!
Jeżeli pedzie chcą sobie zakładać lobby to prześladowani mężowie też mają prawo! Zaskarżmy te niewdzięczne samice i domagajmy się swoich praw!!!

9 komentarzy

~ sp

Dobre, piwosze są mniejszością , walczmy o swoje. Niegdyś była nawet Partia Piwa.

4 1
ID:50997

?????

A dlaczego ,,twoja druga połowa'' nie pozwala ci degustować piwka przed telewizorem ? Może woli byś łoił w barze z kolesiami ? A może zapros kolesi z pobliskiego baru niech troche pobałaganią wtedy zobaczy roznicę ...

0 0
ID:51002

Ada

nawiazujac do partii piwa to moze bylaby lepsza od tych pazernych cwaniakow w rzadzie.

1 2
ID:51006

zbuntowany_kaloryfer

@pytajnik: włączasz Ojca Chrzestnego, chcesz pokomentować i pogadać z małżowiną. A tu się nagle dowiadujesz, że zostaniesz zgłoszony do jakiegoś Miejskiego Zespołu ds. Przeciwdziałania Alkoholizmowi! I to własna żona robi człowiekowi taki numer! Że ja niby demoralizuję córki. Mając takich stukniętych rodziców nie da się być już bardziej zdemoralizowanym! Przecież Jedynka i Dwójka wspięły się na szczyty demoralizacji.

2 1
ID:51011

?????

@zbuntowany_kaloryfer: to faktycznie masz problem .Ja takich aktów ,,przemocy '' w rodzinie nie doświadzczam .

0 0
ID:51015

zbuntowany_kaloryfer

No i wreszcie udało mi się skłonić @pytajnika do powiedzenia czegoś kompletnie niezwiązanego z polityką. Czyli teoria chaosu sprawdza się w praktyce;)))))))))

1 0
ID:51017

?????

@zbuntowany_kaloryfer: To tylko współczucie dla takich ,,uciemiężonych domowo'' ,dla POlitycznych koryciarzy-karierowiczów nie ma współczucia , tak jak oni nie mają go dla swoich ,,darczyńców -wyborców'' których bezczelnie okradają .

1 1
ID:51020

ozon

Napisałeś "kaloryfer" ,że "ślubne " prześladują- więc teraz rozumiesz na czym polegają związki partnerskie- nie ma kwitu nie ma prześladowań wiedzą o co walczą! A tak poważniej , to może wynegocjuj i szukaj kompromisu. ile zgrzewek piwa przy fotelu tyle czekoladek prze Jej siedzisku... czy buteleczek perfum... rusz głowisią!

2 1
ID:51023

wadera

Przecież pisałam ci ,że z żłopania piwska nic dobrego nie wynika. Kogut ci przestał piać i żona wścieka się.Hahah kaloryfer krawat ma.

0 0
ID:51042


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA