Byłem świadkiem pewnego zdarzenia. Otóż zmarznięci...

Byłem świadkiem pewnego zdarzenia. Otóż zmarznięci Ojciec, Matka i 8 letni synek plądrowali rozpadającą się Kamienicę, która miała być pięknym Hotelem, ale jakoś tak Prezydent nieszczęśliwie ją sprzedał, że nim nie jest. Plądrowali gdyż włocławianie w tych obfitych i radosnych czasach, aby przeżyć zimę szukają drzewa na opał. Nieopodal jakaś staruszka buszowała po śmietnikach szukając butelek i puszek, niestety niczego, co by mogło być dla niej drogocenne nie znalazła. Patrząc na ludzi, którzy walczą o przetrwanie w Centrum naszego zrewitalizowanego miasta przypomniało mi się jak mój dziadek opowiadał mi o podobnych okropnych rzeczach za okupacji niemieckiej.
To nie byli pijacy tylko Polska rodzina żyjąca w piękniejącym, odnowionym, zrewitalizowanym, przepięknym i cudownym Włocławku, w którym rządzi od lat SLD!!!

9 komentarzy

?????

Ubrani byli zapewne (jak 90% POlskiego sPOłeczeństwa ) w ubrania z ciucholandu PO Niemcach .....w takim dobrobycie żyjemy że Polska jest największym ciucholandem w Unii , a POlak POdziera ciuchy PO cały Beneluksie POd rzadami ,,mniodem i mlikiem'' płynacymi rudej platformy ...i mamy miec z tego POwodu POwody do dumy ...

5 4
ID:51028

Oczytany

Chciałbyś aby w tym potajtanym mieście rządził PiS? a może,Platfusy??To jedna i ta sama chołota!!. Kto wejdzie do KORYTA ten goli wszystkich równo..Nie wspomne o klerze.Szanuj rządzącego swego bo możesz mieć gorszego.

2 7
ID:51030

Radio_Moskwa

@~Oczytany: Z całym szacunkiem, ale szanować SLD, za co??? Oni buszują za trzech!

9 0
ID:51033

szuja

@~Radio_Moskwa:
Tak jest akurat we Włocku ale gdzie nam do innych miast gdzie rządy sprawuj PO i PiS.

1 2
ID:51041

sportowiec

Mam nadzieję, że już niedługo ludzie zaczną mówić nie to co wypada i jest poprawne politycznie (społecznie), lecz to co jest prawdą. Niedawno zachował się tak prezydent Wałęsa (opinia o t.zw. związkach partnerskich). Prawdę powiedział też Szejnfeld (o głodujących dzieciach). Otwórzcie oczy forumowicze. Tysiące nierobów wyłudza miliardy !!!!! Jeżeli ktoś jest bezrobotny, a nie nierób, to po drewno na opał pójdzie do lasu i nazbiera szyszek lub chrustu. A ta staruszka? - Co? Nie ma renty lub emerytury (nie wierzę), czy rentę zabrał jej synalek nierób? Nie spadłem z księżyca. Znam wielu ubogich ludzi, ale żaden z nich nie poszedłby na szaber z ośmioletnim dzieckiem! Nie dajmy się terroryzować patologii. Moim zdaniem należy drastycznie zmniejszyć pieniądze rozdawane nierobom. W imię czego utrzymujemy za ok. 1mln zł rocznie izbę wytrzeźwień? Skąd w Polsce biorą się ludzie w wieku 25-35 lat z wykształceniem podstawowym, lub nawet bez tego? Do szkoły było za daleko, czy tatusiowi i mamusi nierobom nie chciało się dokonać minimalnego wysiłku, by posłać dziecko choćby do zawodówki? A te samotne matki z trójką dzieci (każde od innego ojca). mające pretensje do całego świata, lecz nie do siebie i twierdzące, że im się pomoc NALEŻY. Za co? Że bezmyślnie d... dawały? Dziadostwo należy wreszcie przestać tolerować, a zaoszczędzony grosz skierować do rzeczywiście potrzebujących (a tacy oczywiście też są w niemałej ilosci).

7 4
ID:51048

~ sp

Bez komentarza.

0 0
ID:51054

Radio_Moskwa

@~sportowiec:Babcia np. mieszka w bloku mąż zmarł biedak, bo dostał raka a w Polsce to Wyrok! Razem z mężem miała sporo emerytury, ale jak zmarł mąż to z jej skromnej emeryturki starcza jej na opłaty za mieszkanie i ledwo na jedzenie na lekarstwa już brakuje! Nie ma takich ludzi??? Jest ich więcej niż ci się wydaje! A ile jest dzieci??? I rodzin??? Mirabelek i szczawiu zbraknie!

6 3
ID:51056

sportowiec

@Radio_Moskwa: Po pierwsze: przecież napisałem, że ludzie uczciwie potrzebujący pomocy oczywiście w Polsce istnieją. Po drugie: w sytuacji o której piszesz, babcia ma prawo do emerytury po dziadku. Po trzecie: wysokość emerytury nie bierze się z księżyca, lecz wynika z wczesniejszych zarobków. niestety znam kilka przypadków, gdy pani przez całe życie pracowała na pół etatu jako sprzątaczka, bądź na podobnym stanowisku, zarabiajac 1/4 ówczesnej średniej. Dziś urąga całemu światu, że ma minimalną emeryturę. Oczywiście zapomina dodać, że za tę emeryturę może i tak kupić znacznie więcej niż gdy pracowała (poza papierosami i chlebem). Przysłowia są mądrościami narodów, a nasze polskie brzmi: "każdy jest kowalem własnego losu" i " jak sobie pościelesz, tak sie wyśpisz.".

1 3
ID:51078

solidarny

Zapiszcie się do Solidarności.Hahaha

0 3
ID:51087


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA