Pan posel Szejnelf obraza Polakow zyjacych w biedzie z powodu...

Pan posel Szejnelf obraza Polakow zyjacych w biedzie z powodu systemu, pomimo ze uzywa sobie za pieniadze tych samych biednych ludzi. Wedlug niego to nie jego partia PO i inni politycy sa winni za sytuacje w Polsce i za to, że mamy w kraju problem głodujących dzieci odpowiedzialni są "pijani bydlacy", jego kumpel z PO, posel Niesiolowski kazał głodnym dzieciom jeść szczaw i mirabelki. Takiego gnoju jeszcze w Polsce nie bylo w partii rzadzacej.

13 komentarzy

Zomo

Wiesz, jaka jest prawda?! ON ma rację!!! Polacy to słaby mało zorganizowany naród! W dodatku ludzi bardzo spolegliwych, łagodnych i łatwowiernych wręcz naiwnych!!!
Gdyby naprawdę jak plują im w gębę mieli JAJA to dawno dziadostwo w tym kraju by się skończyło!!! A tu, co??? Gdzie rebelia??? Dlaczego jeszcze nie zacisnęli pięści??? Siedzą i myślą, że deszcz pada jak jawnie im plują na naiwne twarzyczki!!!

8 3
ID:51252

kret

Definicja partii liberalnej czy prawicowej , zmuszanie do płacenia podatków czy to PIS, PO , SLD, PSL - zawsze jest lewicowe.

0 2
ID:51253

?????

Ryba psuje się od głowy ....

2 1
ID:51255

Ada

@~kret: Krecie co za teorie wyglaszasz ! Zeby ludzie po wielu latach pracy mieli emeryture musza byc odprowadzane skladki i podatki, zeby byl porzadny transport zbiorowy dla ludnosci , leczenie, szkoly, sport. Tylko niech wszyscy placa jednakowo. akcjonariusze, banki, kosciol, w rzadzie, milionerzy, prezesi, zeby nie bylo zwolnienia od podatkow dla cwaniakow pod pretekstem inwestowania bo to jest mydlenie oczu. Natomiast jestm za obnizeniem WAT, ktory bije w najbiedniejszych.

2 0
ID:51262

zyga

~zomo~ masz zupełną rację, zaś ja się dziwię moim rodakom, że takich
ludzi wybiera się do sejmu.

4 1
ID:51263

mimi

@~Zomo: spolegliwy znaczy 'ktoś na kim można polegać'. Ale to takie nowe, sofistikejted słówko, więc nikt nie zwraca uwagi na jego znaczenie.

0 0
ID:51266

ozon

Historia kołem się toczy....Polak jak zwykle "przed i po szkodzie głupi".I żeby było jasne wcale mnie to nie cieszy...wolność, demokracje też trzeba umieć konsumować.. jak rybę dwoma widelcami czy ryż pałeczkami. sztuka do opanowania pod warunkiem ,że się wie jak się do tego zabrać a tu klops i bigos polski- ciężko strawny niestety!

3 1
ID:51271

?????

@~ozon: A których Polaków masz na myśli -tych kradnących ,czy tych okradanych ? Tych okłamujących ,czy tych okłamywanych ? Tych du....kratycznie zmielonych ,czy tych którzy ich zmielili ?

2 3
ID:51278

ozon...

"pytajnik" zadajesz pytania na poziomie przedszkolaka a ja nie mam wykształcenia pedagogicznego nie pomogę Ci więc. Jak wydoroślejesz to pogadamy a tymczasem maszeruj na dywan do klocków...

2 0
ID:51282

amityr

@~?????:NIE RYBA A KACZKA .ŚCIŚLEJ KACZKI. BO DONALD TO TEŻ KACZOR

0 2
ID:51289

kret

@~Ada: Pisząc tu zawsze mam na myśli ludzi pokrzywdzonych przez Rząd, ZUS, US. Co mnie obchodzą partie finansowane przez budżet państwa.

1 0
ID:51302

?????

@~?????: Czyli twojego popierdywania ciąg dalszy ,a jak konkret to już własnego bąka wachać nie jestes w stanie ...nihil novi ...

1 2
ID:51318

wadera

@~?????:
A ty co sam do siebie piszesz? Nie lepiej zarejestrować się?

0 0
ID:51335


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA