Tak ostatnio zauważyłem że nasz rząd boi sie kleru a co...

Tak ostatnio zauważyłem że nasz rząd boi sie kleru a co gorsza zastanawia mnie jedno że po aktimelkach rosna takie wielkie brzuchy.To chyba z tej biedy i drogi w/g testamentów starego/nowego ...

9 komentarzy

Radio_Moskwa

Wystarczy spojrzeć na wieśławek jak czarne pasuje do czerwonego!
Ostatnimi czasy te kolory znakomicie się uzupełniają w naszym cudnym miasteczku!

5 4
ID:51400

Oliwia

Wszystko wskazuje na to,ze boja sie kleru. Niczego nie zrobia bez kropidla i ksiezulka

4 1
ID:51402

zbuntowany_kaloryfer

@Dżordż, no skumaj wreszcie: martw się o siebie i o rodzinę. P***** rząd i rządzących z jakiegokolwiek byliby ugrupowania.
Dżordż, czy Ty z tych narzekających? Będziesz zawodził, czy też podniesiesz mordę i im oddasz?

Ps. Możesz użalać się nad sobą, tfu.

4 1
ID:51404

zbuntowany_kaloryfer

@Dżordż, co Ty tak nachalnie z tym klerem? No uparłeś się jak cholera. Coś Ci zaszkodzili? Bo jedziesz po nich okrutnie, ja po łysej kobyle! Znaczy zastanawia mnie czy to Twoja osobista nienawiść, czy też masz konkretne dowody/powody. Jeżeli masz to przedstaw, nawet w sądzie. Jeżeli nie masz takowych... cóż. Nie szkaluj kogokolwiek. Nie obrażaj. Chyba, że zaznaczysz, że jest to Twoja prywatna ocena (masz do niej prawo!). Co Ci facet jest, wyluzuj;)

2 3
ID:51407

george best

Actimelki nadciągają a głupi ludzie wierza w doktryny a oni się śmieją ,rozbijają autami,panienkami chlaja to wszystko w imię 10 przekazań nie wiadomo dla kogo.

3 1
ID:51408

wiech

Chlał gorzałe a na zakaske miał aktimelka, a kleryk miał byc jego aktimelkiem.katolicki generał wojska - pytam sie za co, jak mozna zostac generałem nie bedac w wojsku - "polska to dziki kraj"

3 0
ID:51410

?????

,,Ostatnio'' ? A nie zauważyłeś że za rządów SLD i Leszka Milera ,,Kumisja Majuntkowa'' oddała kościołom najwiecej !!!!! ,,należnych im majuntków'' przed oszukańczym referendum unijnym ? Bądź obiektywny - paradoksalnie to własnie lewica pana Leszka i pani Senyszyn...i im podobnym przeciwnikom Rydzyka ,,zadbała'' o swoich ideologicznych przeciwników ....przypadek czy obłuda dla zamydlenia oczu wyborcom ?

1 1
ID:51416

george best

@zbuntowany_kaloryfer: mi nic nie jest tylko wkurzam sie że w kraju w którym przyszedłem na świat nie potrafi zrobić się porządku z czarną mafią która powinna zająć sie wiarą a nie polityką.W irlandii kościół zapłacił dużo forsy za molestowanie a w Polsce .Masz rację lepiej wyluzować szklanka szkockiej poprawi nastrój-pozdrawiam

1 1
ID:51417

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
Leper przemówił Twoimi ustami....

2 0
ID:51420


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA