Niemiecki koncern przejmuje Zelmer.Tracimy kolejne dobro...

Niemiecki koncern przejmuje Zelmer.Tracimy kolejne dobro narodowe.

14 komentarzy

piwo$z

GUS podał, że tylko w styczniu tego roku pracę straciło więcej osób niż przez cały ubiegły rok.

4 0
ID:51473

?????

@~piwo$z: Ale ....,,nic sie nie stało, nic sie nie stało ....jesteśmy POdobno w czołówce.... zaraz PO Niemcach ...tylko jakoś nie można dowiedzieć się w czym to mistrzostwo bo ....tylko rosnąca ilość lumpeksów POkazuje POzycje POlski w unijnej Europie ... no i zwrotna kwota miesiecznych zarobków -250Euro która klasyfikuje nas jako zebraka Europy ..ale nic sie nie stało ,nic sie nie stało ...

4 4
ID:51477

Oczytany

Jak zwykle PiSowski pytjnik ma odpowiedzi w stylu< nic się nie stało>
~kret - i bardzo dobrze, że ktoś wogóle chce to kupić. W tym zakładzie zostały stare lizusy, które przypodobały sie nowej władzy i myślały że wszystko będzie z państwowej kasy dokładane!. Trzeba wziąć się do roboty !! lenie śmierdzące!! i zapie..... po 8 albo i więcej godzin!! żeby wyjść na prostą! Sam Tusek wam nie dołoży!! ani Kaczor!!!

4 6
ID:51482

george best

@~Oczytany: i masz racje skoro nieudacznik polak nie potrafi utrzymać się na rynku zbytu to bierze to lepszy proste .Zreszta o jakim zelmerze my mówimy jak i tak drobne agd od kilku lat produkowane było w chinach.

1 3
ID:51484

zbuntowany_kaloryfer

Dlaczego tak Wam k**** ludzie trudno pojąć prawa rządzące rynkiem!? Przecież jeżeli zapłacę to mogę kupić przedsiębiorstwo na Jamajce albo w Boliwii - no kto mi broni? No tak, kiedy zwolnię trzech ujaranych do nieprzytomności Jamajczyków, tamtejszy Pytajnik zarzuci mi rasizm, przejmowanie majątku przez Europejczyków czyli nowy kolonializm i ogólną wredotę. A ja chcę tylko "postawić firmę na nogi" i spokojnie, uczciwie ją prowadzić...

6 4
ID:51487

ozon

W rodakach głęboko zakorzeniona jest mentalność roszczeniowa. Czy się stoi czy się leży..... i władza ma dać i koniec!Zupełnie nie rozumieją na czym polega gospodarka rynkowa- nadal są w gospodarce ręcznie sterowanej, zcentralizowanej.. to wstyd ,że tyle lat minęło a niektórzy ni w ząb- nie kumaci ot i cała prawda.Może w reszcie dotrze do takich PiSzczących to co w krótkich ale jakże celnych słowach napisał "Oczytany"!

4 6
ID:51489

negocjator...

ozon albo leki albo lekarz nie ten

1 3
ID:51491

peso

Pamiętam, jak jakiś czas temu rząd postanowił podreperować budżet sprzedażą części akcji KGHM-u.

Dziennikarze spytali pracownika KGHM:
-Co Pan o tym sądzi?
Gość był oburzony, mówił jak można tak robić i wyzbywać się tak cennych akcji które przecież przynoszą zysk właścicielowi, znaczy Państwu Polskiemu.

Na to dziennikarz zapytał owego pracownika KGHM:
- A czy Pan ma jeszcze akcje KGHM które otrzymał Pan jako pracownik tej spółki?

Na to padła odpowiedź:
-Nie, ja swoje akcje KGHM-u sprzedałem ...

3 0
ID:51492

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
Fakt kaloryferku ,że masz rację.

0 0
ID:51496

kret

@zbuntowany_kaloryfer: To tak jak z długami, nawet poniżej 100 zł i sprzed 10- lat. Zacznij się BAC!!!!! E -sądy. Kapitalizm w takim wydaniu nie do przyjęcia !!!

0 1
ID:51502

kret

Homofobia wprowadzona do dyskursu naukowego przez....

0 0
ID:51506

poliszynell

@piwo$z wg jewangelii @kaloryfera stracili pracę za... jaranie:) /heh!/

0 0
ID:51511

?????

@~ozon: Możesz wyjaśnić te swoje chore ,, roszczeniowe'' teorie na POdstawie sprzecznych nawet z prawem unijnym umów śmieciowych , 20% bezrobocia i 3 milionach wygnanych za chlebem młodych Polaków ? Innych ,,demokratycznych unijnych '' rozwiązań tej POlitycznej przestepczej kliki nie wsPOmnę ...bo przykłady Grecji a teraz Cypru POtwierdzają ich spekulacyjno-złodziejski charakter , który nasze POlityczne papugi nasladują

0 1
ID:51537

LALA20

@ ?????

A zima wciąż trwa, a Ty razem z nią, jesteś snowman.
No proszę, proszę, widzę że cały czas się rozwijasz. Wyrosłeś na imponującą
końcówkę choinki.
Pozdrawiam.

3 0
ID:51548


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA