Mam do was pytanie ile kosztuje opłata za grób.Muszę...

Mam do was pytanie ile kosztuje opłata za grób.Muszę przyjechać i zapłacic daninę do czarnych.Chodzi mi o jeden pomnikale nie wiem czy od dwojga rodziców osobno czy za 1 pomnik

12 komentarzy

?????

Włocławski podatnik zgodnie z projektem pani Horonziak i uchwałą samorządowców płaci za pochówek NAJWIECEJ W Polsce centralnej ...mimo iż jest to cmentarz KOMUNALNY utrzymywany z jego podatków ...podobnie jak ulice na których parkuje odpłatnie i woda której dostarczenie jest zadaniem samorządu ...w zamian za podatki .

4 4
ID:51522

gość

Zależy chyba od parafii, płaci się za miejsce, za zmianę pomnika- procent wartości, jak pomnik podwójny to zapewne, zapłacisz podwójnie :) Ale po co to robisz, jak Ty na obczyźnie, już tu nie wrócisz, to po co Ci miejsce utrzymywać na cmentarzu?

1 5
ID:51526

kret

~ george best , daruj sobie.

2 5
ID:51531

Moher

~george best przecież pisałeś ,że twoje prochy mają być rozsypane na stadionie Manchesteru United,więc po co Ci grób.

4 2
ID:51532

ozon

Ejże co tak zagalopowaliście się? Jeśli rodzice tu są pochowani a nagrobek np stary to niczego złego w tym nie ma ,że chce to zmienić i nie ma to nic wspólnego z wpisami ze nie wróci tu itd.Jeśli to cmentarz komunalny to w necie znajdziesz jeśli parafialny no to nie wiem może też stronę parafia ma? "czarni" też idą z postępem sprawdż.

1 3
ID:51539

zbuntowany_kaloryfer

@Dżordż - w tylu kwestiach zgodzę się z Tobą, ale nie tragizuj. Sprawdź najpierw przez kogo zarządzany jest cmentarz komunalny. Udowodnij mi, że przez księży. Wtedy zgodzę się z Tobą. Udowodnij mi.

4 1
ID:51542

gość

george się wkurzył i minusy stawia wszystkim :D

3 1
ID:51543

george best

Minusów nie stawiam tu chodzi grób moich rodziców a pochowani są w Michelinie sorki ale nie sprecyzowałem sie na początku za bardzo.

2 1
ID:51545

mcdonald

Czarny tani nie jest, bo taki np Donald pewnie by ci na raty rozłożyl

4 0
ID:51551

LALA20

@ ?????

Ty za swoje " zasługi " zostaniesz pochowany na Arlington - D.C. Columbia.

0 0
ID:51558

zbuntowany_kaloryfer

Przykro mi Dżordżu, że Twoi Rodzice nie żyją. Moi żyją, teściowa na nieszczęście też. Nawet nie masz pojęcia Dżordż jak ta baba mnie prześladuje i zatruwa. I że to taki potwór wydał na świat tak śliczną i inteligentną córkę, szok.

1 1
ID:51562

wadera

@zbuntowany_kaloryfer:
To nie chlaj tyle piwożłopie!!!

1 0
ID:51611


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA