Miło mi poinformować że już 8 kwietnia oddaję dowód z...

Miło mi poinformować że już 8 kwietnia oddaję dowód z orzełkiem i przechodzę na legalną pomarańczową stronę .Spiję się jak bella moher tam wiek emerytalny to tylko 65 lat i 1 miesiąc ale ja i tak nie dorzyję tego wieku czyli spokojna głowa.Sam nie wierzeale dzis dostałem zaproszenie do Utrechtu po nowe obywatelstwo.Dla mnie to jak 2 bańki w totka wreszcie poczuję sie wolny.

17 komentarzy

omo

A gdzie będziesz płacił podatki, miło usłyszeć.

3 1
ID:51706

Krystyna

Przeciez "pod orzelkiem" mamy wolnosc, o czym trabia wszyscy nawiedzeni.

6 2
ID:51711

NEGOCJATOR...

ja tez z checia bym oddał dowód i został niemcem , holendrem , anglikiem ... byle mojej rodzinie zyło sie lepiej ... bo w tym kraju to wszystko jest poje******

4 2
ID:51712

Moher

george best- pij z umiarem bo możesz skończyć tak jak twój idol śp George Best ,tylko on ma figurkę woskową(tyle po nim) ale ty nie będziesz miał .Sam pisałeś ,że twoje prochy mają rozsypać na stadionie Manchesteru United,i pozwolisz ,żeby kibice wdeptywali twoje prochy w angielska ziemię ,nie lepiej w Polską ?ależ z ciebie patriota.Trzymaj się chłopie i pamiętaj pij z umiarem. Życzę tobie i twojej najbliższej rodzinie samych sukcesów w wymarzonej( przybranej) ojczyźnie.Niech dobry Bóg ma Cię w opiece.Dzisiaj na mszy my mohery ,będziemy modlc się w twojej intencji,Nie zapomnisz o nas?

4 3
ID:51713

szuja

A dlaczego ten ptaszek ma grzebień na główce?

1 1
ID:51716

george best

@~omo: obywatel Holandii płaci swoim czyli do pomarańczy przecież już nie będę miał super dowodu z super orzełkiem

6 1
ID:51719

Alleluja

chciałoby się powiedzieć na pożegnanie " ........laj " .To tak z miłości do bliżniego swego...

6 4
ID:51720

gość

Chwalisz się czy żalisz, trąbisz o tym od dłuższego czasu, nie wiem co Cie trzyma na tym polskim forum :/

3 1
ID:51724

LALA20

@ Alleluja

Odnoszę wrażenie że te słowa wychodzą z P. I S.- uaru.

1 4
ID:51726

LALA20

@ Moher

Koniecznie.
Drogą kolejową, na kolanach idż do Torunia.
Nie, nie po podkładach, za łatwo, ale po tłuczniu.

1 5
ID:51730

LALA20

@ NEGOCJATOR

Pogadaj z " odpowiednimi władzami ", zmienisz obywatelstwo - będziesz
Helwetem, i zostaniesz gwardzistą w Watykanie.
Pozdrawiam.

0 2
ID:51732

ozon

Z całym szacunkiem "george..." ale nie bardzo rozumiem to : .. " nareszcie będę wolny"? W czasach PRLu na studiach zaproponowano mi wyjazd do Szwecji tam się ożeniłem, pracowałem- żyłem tam 35 lat ale do głowy mi nie przyszło zrezygnować z polskiego obywatelstwa!! Mam dwa paszporty i jedną Ojczyzne. W czasach komuny wybieranie wolności zrozumiałbym.....teraz Twoje słowa brzmią dziwnie. Wolność ekonomiczna, poprawa bytu- masz do tego prawo ale nie masz prawa pogardliwie wypowiadać się w stylu :"super orzełek" i inne takie. Może zastanów się i Ty i inni ,którzy z taką pogardą piszą o Polsce ,że kochać Jej nie musicie ale obrażać też nie. Bywaja większe wartości niż konto w banku czy fura w garażu...Bez pieniędzy jest ciężko - rozumie to ale tej pogardy nie toleruje.Powodzenia!

9 3
ID:51736

george best

@~gość: Trzyma mnie miejsce urodzenia.Nie mam się czym chwalić jestem po prostu szczęśliwym człowiekiem może sobie jeszcze zmienię nazwisko na Blantenkrencen

1 3
ID:51748

NEGOCJATOR...

lala pozjadałaś wszystkie rozumy widze ! jestes lepsza niż kompendium wiedzy ... w urzędzie miasta pracujesz czy na innym wujkowym stanowisku ? tobie sie zyje dobrze ... ludziom NIE !

1 0
ID:51749

george best

Moher dziękuję za słowa ale z jednymnie musisz się starać nie modlić się do Boga za mnie fantastyka mnie nie interesuje choć Tobie życze żebyś żył 100-wkę .Co do prochów niech depczą najwazniejsze że będę na każdym meczu.
LALA-watykan całkowicie mnie nie interesuje nie chcę być sługusem w złotym pałacu ociekającym krwią i złotem

0 3
ID:51754

kret

@~ozon: Jakim prawem wypowiadasz się o Polakach żyjąc 35 w Szwecji ?????? !!!!!!!!!

1 1
ID:51778

george best

OZON tez powinienes zdecydować skoro już tak długo mieszkasz w Szwecji .Z Polska łączy Ciebie tylko rodzina a nie 2 dowody zdecyduj się człowieku.Tak powinno byc jeden naród jedno obywatelstwo

0 2
ID:51797


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA