Panie radny J. Chmielewski proszę o radę . Jak mogę...

Panie radny J. Chmielewski proszę o radę . Jak mogę bezpiecznie chodzić na spacer z wnukami aby nie wchodzić w psie kupy? Slalom mi nie odpowiada . Co zrobiliście RADNI MIASTA aby nauczyć społeczeństwo ,że na spacerze powinniśmy czuć się ,,bezpieczne,, Mam prawie 70 lat i pamiętam nasze miasto czyściutkie bez tego ,,dodatku,,. Może jakieś dyżury zrobicie sobie na ulicach naszego miasta zamiast siedzieś w cieplutkim czystym biurze. Pozdrawiam wszystkich RADNYCH cieplutko i wiosennie.

9 komentarzy

miłośnik atrakcji

Ostatnio przeszedłem się po największej atrakcji SLD, czyli Bulwarach-Sportu. Brud smród i nowiutkie popękane nawierzchnie. Czy w ogóle w tym mieście ktoś sprząta???Przecież nasze miasto nigdy nie było tak zapuszczone a Bulwar powinien nazywać się psim wychodkiem! Jakaś epidemia od tego wybuchnie tam strach iść z dzieckiem na spacer!

13 5
ID:51815

Oliwia

Ich zajeciem jest wylacznie zabezpieczenie sobie na dlugo cieplutkiego biura. Na ich utrzymanie ida nasze podatki a nie na sprzatanie.

9 0
ID:51817

bazela janusz

szanowny panie milosniku przyrody.prosze zostac radnym to znajdzie sie stanowisko dobrze platne. troche pan narobi piany i malych awantur, kupi pan sobie domek poza miastem i problem rozwiazany. pamietam iz pan chmielewski jako radny odsniezal plac wolnosci a moze teraz ruszy na ..... . nie macic w sprawie strazy miejskiej pogonic tych mundurowych do egzekwowania prawa.

4 1
ID:51818

Moher


~~ miłośnik przyrody~dlaczego z tym pytaniem zwracasz się tylko do J Chmielewskiego, a nie do wszystkich radnych? Przecież SLD ma większość w radzie miejskiej ,masz osobisty uraz do J Chmielewskiego?.

6 3
ID:51819

świnka Pepa

@~Moher:
"W tym szaleństwie jest metoda". Zwracanie się do wszystkich to jak zwracanie się do nikogo. Może lepiej imiennie po kolei do każdego. Wywołać do tablicy i zapytać. I niech każdy z nich odpowie, co zrobił lub ma zamiar zrobić w sprawie kup, dziur i innych wizytówek Włocławka.

4 2
ID:51824

St Zaparucha

A może 70-latku weżmiesz miotłę i pozamiatasz. To miasto nigdy nie było czyste, ale odkąd prezydentem jest Pałucki jest bardzo żle. Do niego miej żal.

3 4
ID:51825

Moher

@~świnka Pepa: Mówić a czynić t jest ogromna różnica,wszyscy posłowie ,czy radni przed głosowaniem mówią pięknie jednym głosem,ale podczas głosowania obowiązywać będzie dyscyplina partyjna i tu SLD ma większość

2 1
ID:51830

?????

@~świnka Pepa: Czyżby jak najbardziej słuszna sugestia podpisywania obietnic wyborczych konkretnymi nazwiskami ? To jest jeden z punktów programu Platformy Oburzonych i Kukiza ...ale POlitykierstwo boi się tego jak ognia ...

3 2
ID:51833

szuja

@~St Zaparucha: Znałem Jurka.Weź i odpuść.

0 0
ID:51847


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA