Już jutro zagości temat smoleński.Przygotujcie się dobrze...

Już jutro zagości temat smoleński.Przygotujcie się dobrze będą trudne pytania oraz śpiewy piosenek nie emitowanych.

5 komentarzy

Moher

Wielkie Nieba co ja czytam?- miło Ci było nas poinformować że już 8 kwietnia oddajesz dowód z orzełkiem i przechodzisz na legalną pomarańczową stronę i spijesz się jak bela.Jestem głęboko zaniepokojony twoim komentarzem,~george best nadal pijesz?Ty 'wielki patrioto" skąd tyle empatii w tobie

5 1
ID:51841

george best

@~Moher: nie piję tak dużo choć przyznam że bardziej mam problem z tym że tak jakoś fajnie mieszkało mi się w tej irlandii teraz znów Hola wiesz czuję się troszkę jak prostytutka .Ja nie jestem patriotą nigdy nim nie byłem ale jak jestem tu na portalu czy na onecie zawsze czytam gdzie ma grać Lewandowski i czy Smoleńsk to zamach.Ale najważniejsze Panie Moher że me słońce świeci coraz bardziej cieplutko się robi i na rybki można wyskoczyć wiesz jak jest ale alkoholikiem jeszcze nie jestem.A więc jak to mówią w twymplemieniu z Bogiem!!!

1 7
ID:51843

Ada

Beda mieli o czym mowic i odciagna uwage o tematow istotnych, absorbujacych przecietnych Polakow.

6 1
ID:51844

szuja

@~george best: Dobrze się przyznałeś. Zaraz będzie ci lżej.

4 0
ID:51846

Moher

Ada- masz racje wałkowali teraz temat czy w słoiku była pluskwa czy karaluch,nawet interweniował robakolog Stefan Myszkiewicz Niesiołowski.

4 2
ID:51854


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA