No w końcu jest!!! Miejmy nadzieję, że prężnie będzie...

No w końcu jest!!! Miejmy nadzieję, że prężnie będzie się rozwijać nowa TV Republika! Dla tych, co chcą dowiedzieć się prawdy, co się dzieje w kraju i zagranicą:)

http://www.telewizjarepublika.pl/

17 komentarzy

Adam

Zobaczymy

4 3
ID:51861

zbuntowany_kaloryfer

Na pisuarowym ugorze wyrasta TV Szczujnia. Niczym chwast;)

8 14
ID:51862

pietreq

Długo czekałem na tę telewizję. Też się cieszę.
Pozdrawiam Radio_Moskwa :)

10 8
ID:51868

?????

@zbuntowany_kaloryfer: Przyroda lubi rownowagę ,więc skoro istnieją stacje urabanoPOdobne , dziennikoPOdobne , POkraśkoPOdobne to ,,TV Szczujnia '' jest jak najbardziej w ,,demokratycznym'' kraju jak najbardziej na miejscu tym bardziej że to ,,dziki kraj '' gdzie władza szanuje referendum.... jak w Afryce ...

11 6
ID:51872

załamka

No nareszcie, miłośnicy kabaretu będą usatysfakcjonwani. Ciekawe czy będzie tam kącik kulinarny jak Macierewicz wysmaża głupoty i bije pianę, oraz program "zrób to sam" jak zrobić transparent, pochodnię i krzyżyk ???

8 11
ID:51875

załamka

Podobno na dobranoc mają puszczać "Bajki z Mchu i Paproci" , A po Wiadomościach "O Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc i Rozbili Samolot"

9 10
ID:51876

Tu u nas w Tworkach

ta telewizja już dawno nadaje !

6 10
ID:51879

ozon

"Dowiedzieć się prawdy"?. Prawda to uczucie subiektywne . Ważne są fakty bo nimi manipulować się nie da. "zbuntowany" masz racje to chwast

7 10
ID:51881

Tworki

@~ozon:
Fakty po 1minucie od katastrofy w TV cała prawda całą dobę usłyszeliśmy, że:

1. Nikt nie przeżył
2. 4 Razy podchodzili do lądowania
3. prowadzili bombowca i wyrywali sobie stery
Pytanie Gdzie była w tym ruskim przekazie prawa?

6 2
ID:51884

ozon

"Tworki" opowiadasz głupoty ,że aż pięty swędzą1 Po każdej katastrofie gdziekolwiek ona by nie była jest mnóstwo sprzecznych informacji no bo stało się coś nagłego ,niespodziewanego....Po to są specjaliści żeby wyjaśnić przyczynę bo skutek znamy i o takich faktach mówie nie o programie informacyjnym.PiS tworzy mit Lecha Kaczyńskiego bo jako polityk był nijaki, no i żaden z Niego maż stanu za życia. Cała ta heca temu tylko służy dlatego tworzą te bzdury .Proponuje aby może lokalny ufolog nijaki pan B. zajął się tą sprawą- skontaktuj się . I Ty i inni będziecie mieć info z pierwszej ręki a i PiSowi też się taki "specjalista" przyda. Rosja to nie tylko władza to zwykli ludzie więc przestańcie Ich bez przerwy obrażać...

6 8
ID:51887

szuja

Bardzo lubię jak się solidaruchy zagryzają. Brawo!

1 3
ID:51896

kret

@~ozon: Rozum zostawiłam w domu ! Mości - panie ! Nie ścierpię żle mówić o zmarłym Prezydencie.

3 3
ID:51905

ozon

Ja nie mówię żle o zmarłym Prezydencie- czytaj i myśl co czytasz ja oceniam JEGO prezydenturę. A poza tym jednemu podoba się córka , drugiemu matka i innemu obydwie. Prawo do własnej oceny mam tak jak Ty , Chcesz możesz Go uważać za świętego ..., rwij włosy z głowy jak jest Ci to potrzebne drogi "krecie" Zginęlo 96 osób i żadna z nich nie jest gorsza od Lecha!Kompleksy Kaczyńskiego nie obchodzą mnie ale nie chcę aby aparat państwowy a także pieniądze podatnika służyły do leczenia tych kompleksów..... niech stawia pomniki ,pisze poematy na cześć brata ale za swoje ( tak czy siak i tak są one z budżetu) i tyle!

3 2
ID:51909

szuja

@~ozon:
Mnie sie córka nie podoba. Chude to jakieś i nawiedzone.

2 2
ID:51916

kret

@~ozon: Ja też nie chcę, ale muszem...polityka prorodzinna !

2 0
ID:51921

?????

@~ozon: Czy innych POlitykierów twoja uwaga też dotyczy ?

3 0
ID:51932

rollnick

fajna telewizja

0 0
ID:52074


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA