No to, kiedy odwołujemy Wielmożnego Pana Pałuckiego...

No to, kiedy odwołujemy Wielmożnego Pana Pałuckiego Burmistrza wiochy, którą z miasta Włocławka zrobił on i jego SLD.
Wolni odważni ludzie z Elbląga pokazali, co mogą zrobić zwykli obywatele! A co u nas???

7 komentarzy

szuja

@Radio
I ci dalej już sam zrobisz w tym kierunku?

3 3
ID:51975

olo123

ale czubek z Ciebie to zaliczasz się jako wieśniak

3 8
ID:51977

Mizeria

I Ty myślisz, że Zboniu albo Wojtkowski lub Lebiedziński poprawią życie mieszkańców? To ja już wolę Pałuckiego, niż osoby (Zboniu i Wojtkowski), którzy nie mają pojęcia o ekonomii, zarządzaniu, w tym zarządzaniu potencjałem ludzkim itd. Pałucki to chociaż 30 lat spędził w pracy, PRAWDZIWEJ pracy a nie na karierze za pieniądze podatnika bez żadnej odpowiedzialności!

11 10
ID:51978

Radio_Moskwa

Prędzej czy później będzie sztandar z miasta wynieść i tyle z was pozostanie no i oczywiście długi!
Ale damy radę się podnieść:) jak taki balast zdejmie się z mieszkańców:)

5 7
ID:51980

Radio_Moskwa

@~Mizeria: Wasz Wielebny prezydent na zarządzaniu potencjałem ludzkim zna się jak mało, kto! Takiego bezrobocia to nigdy nie było i pewnie ten ogromny "kapitał" Bezrobotnych poda taczki temu waszemu wielkiemu znawcy:)

12 6
ID:51981

Mizeria

@ Radio....: Tak samo marudzili niektórzy przed wyborami w 2010, ale byli w ZNACZNEJ mniejszości, - jak się okazało, to Pałucki był najlepszym wg mieszkańców kandydatem na kolejną kadencję. Jestem pewien, że dziś jest tak samo...parę osób narzeka, nikt nie wie co zrobić by było lepiej, a władza myślę, że stara się jak może, w końcu Pałucki nie chce źle dla miasta czy mieszkańców - tak myślę.

5 7
ID:51989

~ sp

Referendum !!!!

3 0
ID:52023


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA