KIEDY ZLIKWIDUJĄ SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE !!! OBIECAŁ...

KIEDY ZLIKWIDUJĄ SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE !!!
OBIECAŁ TO POSEŁ ZBONIKOWSKI.
GDZIE PANA SŁOWO.
A gargamel nadal rządzi...

4 komentarze

piwo$z

Nie chciej żeby zlikwidowano spółdzielnie. Trochę zainteresowałem sie tym tematem ( pomimo że nie mam ze spółdzielniami nic wspólnego) i stwierdzam, że likwidacja nie da zbyt wiele dobrego obywatelom, a wręcz przeciwnie będzie z tego wielka krzywda i płacz! Jeśli ja bym miał decydować o spółdzielniach, to poddał bym je wielkim reformom ale na pewno nie likwidował bym ich w takim stylu w jakim planuje się to zrobić w całym kraju.
Ogólnie to ostatnio nachodzi mnie taka myśl, że wiele "tworów " z czasów PRL'u było świetnych tylko niezreformowane nie sprawdzają w nowym ustroju i wykorzystuje sie to przeciwko obywatelom.

2 0
ID:51983

xyz

Nono. Już ja znam jeden stary blok gdzie jest wspólnota mieszkaniowa w której sporo ludzi nie płaci. Blok popada w ruinę...
W nowych blokach gdzie zupełnie inni ludzie mieszkają to może i funkcjonują te wspólnoty, ale w starych to ja już wolę spółdzielnie jakie by nie były.

2 0
ID:51988

szuja

@geo
Czy ty tak od siebie?

1 0
ID:52012

Spółzielcy

My prawdziwi Spółdzielcy czekamy z niepokojem na likwidację SPÓLDZIELNI i na powstanie Wspólnot. Tylko poplecznicy mówią dobrze o obecnych zarządzających.

1 0
ID:52018


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA