Śp prezes IPN J.Kurtyka , Komisja Ścigania Zbrodni...

Śp prezes IPN J.Kurtyka , Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiego http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/A6752540A9BC0759C1257966002BAEC9/$File/65.pdf

6 komentarzy

Oliwia

Kiedy przestaniemy zajmowac sie przeszloscia? Aktualnie Polacy sa w niebezpieczenstwie, w biedzie i grozacym im glodzie. Glod i nedza w naszym kraju niedlugo zrowna sie z nedza w krajach afrykanskich.

2 2
ID:51984

zbuntowany_kaloryfer

Oliwio kochana! Nie wszyscy Polacy są "w niebezpieczeństwie, w biedzie i grożącym im głodzie" Mów za siebie i Twoich znajomych. Oliwio miła, jak przyjdzie co do czego to ja sobie świetnie poradzę w "krajach afrykańskich", a Ty..?

2 1
ID:51993

ozon

Ja potrafię robić tuniki z trzciny... też sobie poradzę ,. "kaloryfer" jak myślisz gdzie byłoby najprzyjemniej?

1 1
ID:52006

szuja

Obecne zadłużenie Polski jest największą zbrodnią od 966 roku,większą od rozbiorów.

3 0
ID:52011

????

@szuja: ,,Bank Światowy + Uniaj podobno europejska -nowa forma neokolonializmu'' -to opinia niezależnych ekonomistów z Sorbony . Jeśli POłączyć to z całkowitym brakiem opieki medycznej dla Polaków(półroku w kolejce do kardiologa , neurologa ,ortopedy, okulisty itd.) ) to widać że jest to ustawowa eutanazja narodu polskiego ...

0 0
ID:52058

zbuntowany_kaloryfer

@ozon: cały czas rozważam przeprowadzkę do Indii. Moje klony świetnie operują angielskim. Tylko domu mi szkoda, bo tyle zapłaciłem za wykończenie.

0 0
ID:52062


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA