Ważne sprawy : " Rudy i Zośka - homoseksualni bohaterowie...

Ważne sprawy : " Rudy i Zośka - homoseksualni bohaterowie wojenni " Ostry spór podzielił Polaków .

8 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Głupoty, głupoty i jeszcze raz głupoty. Mój śp. kolega z mojej drużyny w armii, gdy umierał na raka byłem u Niego codziennie w szpitalu. Przywoziłem soki i żarcie, a i tak niczego nie pił i nie jadł. Ale wypił setkę jak przystało. I co? Pedał jestem bo codziennie do kumpla jeździłem? Facet umierał i wypadało aby ktoś obok był, a że nie miał rodziny to na mnie padło. Armia była jego rodziną, szkoda, że nikt poza mną tego nie doceni...

8 1
ID:52030

szuja

Bo w armii służą niedorobieni umysłowo ,żeby chronić dorabiających się lub już dorobionych majątków..Hahaha

5 1
ID:52033

bazela janusz

krecie wiosna krety zaczynaja ryc. twoje stanowisko swiadczy iz powinienes ze swoimi pogladami schowac sie bardzo gleboko. osoby ktore wymieniasz naprawde nalezy im sie szacunek. ci ludzie przelali krew aby ktos z tego pozimu zajmuje stanowisko. sz. panie wstyd dla historii, wiecej obiektywizmu.

1 0
ID:52034

ozon

Na rosole zbierają się szumowiny- to skoagulowane białko bardzo zdrowe- inne szumowiny należy spłukać i to jak najszybciej! "krecie".Faktem jest ,że tych gryzoni trudno się pozbyć- jedni mówią ,że pożyteczne inni ,że wręcz przeciwnie..

1 0
ID:52037

kret

@~bazela janusz: Młody daruj sobie. Opublikowany przez PAP artykuł to dla mnie szok, to użydowienie sprawy na siłę, manipulacja narodem polskim. Najlepiej sprowadzić polskich bohaterów do roli homo - bredzą o tym Ziemkiewicz, Lis....

2 1
ID:52039

kret

Ozon w powietrzu jest szkodliwy dla wszystkich organizmów żywych. Dlaczego krety są pod ochroną, a sprzedaje się na nie trucizny ?

1 1
ID:52044

zbuntowany_kaloryfer

@szuj: ja jestem "dorobiony umysłowo" Wredny, bo wredny, Ale stabilny i "dorobiony";))

1 3
ID:52047

szuja

@zbuntowany_kaloryfer:
Przecież wiesz ,że nie o Ciebie chodzie sensu stricte.

0 0
ID:52052


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA