Wyczytałam ,że mogę otrzymać 40tys zł na rozpoczęcie...

Wyczytałam ,że mogę otrzymać 40tys zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Mam pytanie czy rzeczywiście po roku czasu prowadzenia tej działalności zgodnie z biznes planem itd mogę zakończyć taką działalność bo chcę iść do pracy w biurze albo działalność stała się nierentowna i 40 tys pozostanie umorzone? Tak na oko coś mi tu nie pasi.

12 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Po pierwsze primo zobaczysz 40 tysięcy jak świnia niebo.
Po drugie secundo zobaczysz 40 tysięcy jak świnia niebo.
Po trzecie tertio zobaczysz 40 tysięcy jak świnia niebo;)))

8 7
ID:52108

????

Moj brat myślał podobnie naiwnie jaK ty ,ale w porę się opamiętał inaczej poza kredytem mieszkaniowym (na złodzieskim bankowym oprocentowaniu ) miałby (i jego 4!!!! żyrantów) również kredyt bankowy z Powiatowego Urzędu Pracy .Te kredyty mają jedynie poprawić nastrój politykierom i nagnać procent bankowym czosnkowiczom a nie komukolwiek ułatwić życie . Czy nie lepiej wyjechać i zarobić i nie mieć zobowiazań w stosunku do lichwiarskiego państwa , które świadomie nie realizuje zapisów Konstytucji ?

5 4
ID:52112

amityr

@zbuntowany_kaloryfer: Jak nie wie ,to niech nie pisze głupot!!!
http://forum.gazeta.pl/forum/w,29055,142401148,142442335,Re_Fundusze_europejskie.html

4 0
ID:52115

wadera

@zbuntowany_kaloryfer:
@~????:
KTOŚ TU KIEDYŚ NAPISAŁ. IDEALNE OKREŚLENIE.
Poczytajcie sobie:http://www.wabank.pl/?p=77

3 1
ID:52118

polski snajper

Kaloryfer ma rację.Przechodziłem to samo także i z dotacji PUP.. Miałem za małe plecy,a właściwie ich brak.Zasiliłem gospodarkę na Zachodzie.Tam mój biznes im się opłaca..

6 5
ID:52119

wadera

@~polski snajper:
Po prostu jesteś cienki i nie zaliczyłeś postawionych warunków.Biznes plan, szkolenie. Ale na pomocnika murarza na Zachodzie masz dobre kwalifikacje? Hahaha

4 2
ID:52124

zbuntowany_kaloryfer

Nikt Wam ludzie niczego nie da! Za darmo to się nawet po ryju nie dostanie. NIC W PRZYRODZIE i EKONOMII nie ma za darmo! Chcesz pieniądz? Musisz sam go sobie wyrwać! Nikt Wam nie da... Masz głowę i ch*** - kombinuj;)
Ps. Wadera ma tylko głowę. Chyba haha. Kto wie. Ostatnio nawet w parlamencie jest moda na drag queen;)

1 1
ID:52153

wadera

@zbuntowany_kaloryfer:
A ty masz łeb jak kalafior a w środku kalafiora znajduje się głąb. Hhaha

2 1
ID:52163

zbuntowany_kaloryfer

Sądziłem Przemiła Wilczyco, że stać Cię na nieco bardziej wyrafinowaną ripostę... Ale ten "łeb" i "głąb". No nie zachowuj się jak sprzątaczka... No trochę nie uchodzi;)

1 2
ID:52166

zbuntowany_kaloryfer

Jak sama dawno temu przyznałaś jesteś szeptuchą. Na dodatek wilkołakiem. Oczywiście nie mam nic do wilkołaków podobnie jak do elfów, krasnoludów, gnomów, trolli, strzyg i syren. Nie masz powodu do wstydu. Jak miałbym wybierać między byciem sejmową drag queen, a wilkołactwem to zdecydowanie wybrałbym żywot wilkołaka;) Mam za to kilka pytań, które mnie nurtują i spokoju nie dają!
1. Czy DNA wilkołaka jest zgodne z ludzkim i czy wilkołaczka może urodzić pół-ludzkie potomstwo?
2. Czy wilkołak może przeistaczać się "na zawołanie" czy np. w określonych dniach, godzinach (np. podczas pełni Księżyca)
3. Czy wilkołak koniecznie musi jeść surowe ludzkie mięso? I co gdyby nie było ludzi?
4. Czy wilkołak po przemianie zachowuje zdolność do myślenia, czy też daje się ponieść zwierzęcemu instynktowi?
Widzisz Wilczyco, moglibyśmy założyć całkiem dochodową spółkę. Woziłbym Cię w furgonetce i prezentował ludziom, wyciągając Cię na łańcuchu. Na oczach gapiów zmieniałabyś się w wilka i wyła niemiłosiernie potęgując grozę. Po pierwszym wrażeniu przemawiałbym do tłumu proponując coś wyjątkowego. Dla prawdziwych koneserów. Seks ze związanym wilkołakiem!;) 1000 zł za 15 minut. Dzielilibyśmy się pół na pół - nie jestem pazerny.
Jesoooo, dokąd mnie te żarty prowadzą. Właśnie zostałem w myślach alfonsem wilkołaka hahaha. Ale w końcu mamy XXI wiek i nowoczesność i poprawność. Zatem nie żaden alfons tylko manager - specjalista od promocji, reklamy i ochrony. Pięknie i postępowo brzmi;)) Jak w ogóle nazwać seks z wilkołakiem. Zoofilia? Nie, przecież wilkołak nie jest zwykłym wilkiem. Nic mi nie przychodzi do głowy. Może @ozon wymyśli jakąś chwytliwą i wpadającą w ucho nazwę..?;)))

2 1
ID:52173

wadera

@zbuntowany_kaloryfer:
Jak ktoś był na Wzgórzach Golan ,to nie znaczy ,że ma do kolan.
Hahaha tylko pępek kalortyfer ma.

0 0
ID:52193

Andzia

@amityr:
Bardzo dziękuję za link.Ci przemądrzali pewno nawet go nie otworzyli. Na innych forach ludzie umieją napisać prawdę. Ale tu przecież Wieśławek

0 0
ID:52195


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA