WLKA: Wyniki I rundy fazy play-off
W sobotę i niedzielę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się mecze I rundy fazy play-off Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej.
W pierwszej rundzie play-off liczy się bilans dwóch spotkań. Drużyny o lepszym bilansie dwumeczu awansowały do kolejnej rundy Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej.
Mecze o miejsca 9-16:
CCC – Toyota 38-75 (7-14,11-12,7-31,13-18); (36-97 - wynik pierwszego meczu)
CCC: Lewandowski 9, Kaczmarek 2, Kwiatkowski 7, Bracisiewicz 4, Królak 3(1), Paszczyk 4, Borowicz 6, Abramczyk 3. tr. Marek Pietrzak
Toyota: Łowicki 12, Sochacki 7, Marciniak 12, Kazanecki 7, Bazylejski 4, Wiśniewski 15(3), Golon 14(2), Rycicki 4, tr. Wojciech Pietrzak
Awans Toyota i gra o miejsca 9-12 przegrany o m. 13-16
Brugmann – Tadex 47-73 (14-12,10-11,13-30,10-20); (47-56 - wynik pierwszego meczu)
Brugmann: Gramza 6, Szkopiński 5(1), Kletkiewicz 2, Krawiec 2, Lewandowski M. 4, Lewandowski D. 18, Belter 8, Majchrzak 2. tr. Jacek Haśkiewicz
Tadex: Miklaszewski 2, Stojak 16(3), Węgrzynowski 9(1), Kin 2, Wiśniewski P. 8, Pilarski 8(2), Wiśniewski M. 28(5), tr. Jerzy Sieradzki
Awans Tadex i gra o miejsca 9-12 przegrany om. 13-16
Basket – Groneko 69-76 (17-22,18-16,11-13,23-25); (55-72 - wynik pierwszego meczu)
Basket: Kępiński 15(3), Wiśniewski 4, Skotnicki 5(1), Osiński 2, Gutowski 7, Matusiak 17(3), Dybalski 6, Wojciechowski 13(1), tr. Marcin Nowicki
Groneko: Kiciński 4, Kuliński 2, Jędrzejewski 18(2), Zieliński 2, Miśkiewicz 29(5), Gibczyński 4, Pawlata 6, Rogalski 3, Żbikowski 10(1). Tr. Paweł Pawlata
Awans Groneko i gra o miejsca 9-12 i gra o m. 13-16
Drogtom – LTP Lubanie 57-55 (17-15,13-10,15-15,12-15); (58-74 - wynik pierwszego meczu)
Drogtom: Włodarczyk 4, Kryska 13(1), Szumko 16, Stankiewicz 4, Nowakowski 4, Kowalczyk 16, tr. Mariusz Kryska
LTP: Jaroszewski Marcin 8, Jaroszewski Miłosz 13, Jaroszewski Michał 6, Kłosowski 19, Sateja 6(2), Sztuczka 3. tr. Wojciech Kobielski
Mecze o miejsca 1-8:
H1/PWSZ – Folmex/Remwil 43-67 (8-10,8-31,17-17,10-9); (80-103 - wynik pierwsze meczu)
H1: Rybka 5(1), Żabiński 9(1), Maciejewski K. 3(1), Mielcarek 3, Brzozowski 4, Spryszyński 15, Siemianowski 4. tr Dominik Rybka
Folmex: Żuchowski 9, Lewandowski 10, Koprowski 7(1), Korpalski 8, Justyna Pluta 12, Bierzgalski 3, Lewczyk 10(2), Szopa 6, Cichorski 2. tr. Marcin Piekarski
Proteina – Oltech 53-69 (19-16,10-29,12-13,12-11); (65-75 - wynik pierwszego meczu)
Proteina: Kożan 8, Seklecki 16(1), Wieszczak 12(1), Kurlapski 9, Kletkiewicz 7, Głowacki 1. tr. Hubert Hejman
Oltech: Zakrzewski 2, Piekarski 2, Szlaskiewicz 23(2), Hybiński 3, Bogdanowicz 16(1), Komorowski 6, Pawłowski 17. tr. Maciej Chodorowski
Igloo-Mark – Dworek w Smólsku 78-81 (21-23,20-18,22-19,15-22)
Igloo: Rychlicki 1, Słomczewski 2, Rosiak 9(3), Lewandowski 14(2), Szepczyński 11, Saługa 10(1), Algierowicz 5, Gołdziński 26(5). Tr. Dariusz Kaczmarek
Dworek: Ziółkowski 6, Majchrzak 17(2), Borowski 3(1), Opoczyński 10(2), Kobielski 14(1), Piątkowski 2, Zarobski 12, Kwiatkowski 17(3). Tr. Tomasz Borowski
Auto Serwis/AZS WSHE – Delecta 60-57 (10-16,17-14,17-11,16-16)
Auto: Komorek 1, Szperling 10(1), Jętczak 12, Gawlak 12(3), Lewandowski 8, Łydka 2, Kowalczyk 3(1), Zięty 7, Ochocki 5. tr. Maciej Skowroński
Delecta: Koziorowicz 4, Mielcarek 3(1), Sieciński 4, Urbański 12, Skaliński 7(1), Pałucki 8, Zieliński 16, Raczyński 3. tr. Marcin Badyna
Mecze o miejsca 1-4:
Remwil/Folmex - Auto-Serwis/AZS WSHE
Oltech - Dworek w Smólsku
Zdjęcia do artykułu: