Włocłavia Włocławek - WSHE 5:3

W sobotnie południe na stadionie klubowym przy ul. Chopina odbyło się towarzyskie spotkanie pomiędzy Włocłavią Włocławek a reprezentacją Wyższej Szkoły Humanistyczno Ekonomicznej.

Mecz zaczął się niepomyślnie dla seniorów WKS bo już w 6 minucie Ibrahim Tangijogra skapitulował po strzale zawodnika Cuiavii Inowrocław Bartosza Gralewskiego. Dziesięć minut później ładnym strzałem głową popisał się Piotr Szczęsny, który pokonał własnego bramkarza i goście prowadzili 2:0.  W 25 i 28 minucie w rolach głównych wystąpił Adrian Kunicki, który dwukrotnie faulował w polu karnym, a sędzia podyktował rzuty karne. Pierwszy wykonywał Jakub Feter lecz lepszy okazał się Kunicki, natomiast przy drugim był już bezradny i miejscowi strzelili kontaktową bramkę. Kilka minut później Adam Matusiak wyrównał wynik spotkania (2:2).

W drugiej połowie obie drużyny stwarzały sobie liczne sytuacje bramkowe. Ponownie strzelali Matusiak i Szczęsny pokonując takim samym strzałem jak w pierwszej połowie tym razem bramkarza rywali, a decydujące trafienie zaliczył Bartosz Śmigiel. Rozmiary porażki WSHE zmniejszył w końcówce wychowanek Włocłavii Rafał Bobrowski.

Włocłavia Włocławek - WSHE Włocławek 5:3 (2:2)

Emilie Thiakane 28', Adam Matusiak 34',62', Piotr Szczęsny 48', Bartosz Śmigiel 73' - Bartosz Gralewski 6', Piotr Szczęsny 17', Rafał Bobrowski 81'

Włocłavia: Tangijogra - Szczęsny, Gralak, B.Feter, Rogalski - Thiakane, J.Feter, Malczak, Piotrowski - Cichowlas, Matusiak, na zmiany wchodzili: Korpalski, Kasiński, Ziółkowski, Śmigiel, Trener Wiesław Borończyk

WSHE: Kunicki - Kowalski, Suchomski, Skowroński, Jakóbczak - Bobrowski, Pałczyński, Goc, Gralewski - Garczewski, Pawlicki, na zmiany wchodzili, Kłacki, Rutkowski, Skóra, Wojciechowski, Trener Marek Wódecki
Źródło: wloclavia.futbolowo.pl