Worek medali włocławskich judoków

19 medali wywalczyli judocy Włocławskiego Klubu Sportów Walki podczas Ogólnopolskiego Turnieju Judo "Terbud" zorganizowanego w stolicy Kujaw. Pokaźna ilość medali przełożyła się na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

W sobotę w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 4 odbył się Ogólnopolski Turniej Judo "Terbud" Włocławek. W zawodach wystartowało 130 zawodników z dwunastu klubów.

Turniej stał na wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym. Przeprowadzone zostały bardzo sprawnie za pomocą systemu elektronicznego, który został wykorzystany przez organizatorów po raz pierwszy w naszym regionie.

Judocy z Włocławskiego Klubu Sportów Walki wywalczyli 19 medali (w tym dziewięć złotych) i zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. Lepsi byli tylko Olimpia Grudziądz i Gwardia Bydgoszcz.