Wyniki spotkań KS Groneko/Cafe Kibic – AZS/PWSZ 79-45 (11-13,25-9,22-10,21-13)
KS: Borowski 3, Kożan G. 23(6), Pawlak 2, Lesiewicz 2, Safandowski 15(1), Kożan P. 14, Charzewski 5, Szepczyński 8, Kowalewski 7. tr. Tomasz Borowski
AZS: Wiśniewski 10(2), Urbański 2, Kryska 2, Kępski 7, Brzeziński 8, Ozimiński 13, Rybka 3(1). Tr. Wojciech Pietrzak
wloclawek.info.pl – Garage Hotel 88-101 (23-17,10-15,27-23,17-22,9-9,2-15)
wloclawek.info.pl: Seklecki 3, Kręcicki 11(3), Sołtysiak 20, Spryszyński 2, Majchrzak B. 17, Krawiec 29(2), Mirolewicz 6. tr. Dariusz Franczyk, Bartłomiej Radzikowski
Garage: Cykowski 15(2), Karczewski 6(2), Marciniec 7, Piątek 8, Wiśniewski 8(2), Szlaskiewicz 27(2), Janczura Ł 13, Stachyra 17(3), tr. Maciej Chodorowski
Delecta – AutoserwisP2/AZSWSHE 54-61 (14-16,13-15,9-12,18-18)
Delecta: Sołomonow 5, Koziorowicz 14(1), Słomczewski 2, Rygiewicz 2, Urbański 7, Pałucki 8(1), Skaliński 5, Błaszczyk 5(1), Świeciak 6(1). Tr. Arkadiusz Sieciński
AZS: Skowroński 4, Szperling 9, Jętczak 2, Gawlak 10(2), Nowak 2, Wieszczak 9(1), Zięty 12(1), Kowalczyk 6, Frontczak 7. tr. Maciej Skowroński
Extra Punkt -Tkm 47-91 (14-23.21-25,6-24,6-19)
Extra Punkt: Agatowski 1, Siemianowski 10 T , Mendzelewski 2,Lewandowski P 1,Algierowicz 9, Kuliński 8, Brzozowski 6, Łydka 10 ,Tr Badyna Marcin
Tkm: Nowakowski G. 2, Kłódkowski 10(1), Chojnacki 12, Frątczak 12(1), Zboiński 6(1), Matusiak 4, Ćwikliński 4, Chabasiński 2,Cieślakiewicz 9(1),Cieślewicz 13(2).Nowakowski J. 9, Tuszyński 8(1) Tr Konopczyński Roman, Kożan Grzegorz
T- przew. tech.
Eko Ryniec Pompy Ciepła - Socjal Banking Team 49-52(8-12,11-14,8-7,22-19)
Eko Ryniec: Więckiewicz 13(1), Bracisiewicz 6,Wojciechowski 2, Zakrzewski 1,Gawrysiak 2,Wasielewski 21(1), Podgórski 10,Tr: Szląskiewicz Łukasz T
Socjal Banking Team: Grzybek M. 2,Gołembiowski 2, Kauwa 9, Miklaszewski 6, Nęcki 2, Pilarski 7(1), Grzybek B(3) Tr Kryska Mariusz
T. przew.tech.
Remspaw - Groneko 74-59 (22-13,15-13,17-17,20-16)
Rempsaw: Cichorski 13, Koprowski 2, Korpalski 8,Hybinski10,Markiewicz 11(2),Lewczyk 11(3), Biarzgalski 6, Żuchowski 2,Wojtkowski 11(3). Tr Korpalski Daniel
Groneko: Zawadzki 7(1), Jędrzejewski 20(1), Pawlata 9, Stojak 19(1), Gibczyński 2, Majewski 2 Tr Woźniak Marian
Selenka/DGS – BHP EKSPERT 45-59 (17-8, 8-15, 8-21, 12-15)
Selenka/DGS: Chrupek 10, Błaszak 5 (1), Łukowski 6 (2), Dagga 7(1), Gapiński 2, Paradowski 7(2), Ulanowski 8 (2) T, Tr Łukasz Paradowski
BHP Ekspert: Świech 16, Kucharski 6, Lewandowski 16, Świeciak 1, Szyszka 4, Rosiak 13 (1), Malinowski 1, Pawliczak 2, Tr Wawrzyniec Królikowski
Piast Bądkowo – ZB Góreczny 61-67 (4-25, 17-12, 23-20, 17-10)
Piast Bądkowo: Marciniak 19, Kapeliński 3 (1), Danielak 13, Kotowski 2, Andrusiak 2, Tomalak 2, Hejman 20, Tr Piotr Marciniak
ZB Góreczny: Chrząszcz 3, Jaroszewski Michał 2, Jaroszewski Miłosz 3, Jaroszewski Marcin 10, Bieniek 2, Jankowski 17 (2), Słowiński 24(5), Chałasiński 5, Nuszczyński 3 (1), Tr Miłosz Jaroszewski
UKS Feniks/Hostel Delfin – Fabryka Fajansu 46-48 (7-14, 14-12, 12-10, 13,12)
UKS Feniks: Ziółkowski Ł. 2, Szubski 8, Baranowski 2, Nowakowski P. 12 (1), Kowalski 8, Nowakowski K. 14 (2), Tr Robert Walczak
Fabryka Fajansu: Okoński 2, Lebiedziński 7 (1), Ciesielski 6 (2), Moskal 2, Kowalczyk 8, Gontarski 6, Miziołek 7, Piątkowski 10, Tr Jacek Haśkiewicz
Basket Rypin – Maspol 69-63 (12-18,25-14,11-14,21-17)
Basket: Kulikowski 10, Zaleśkiewicz 7, Nowakowski 7(1), Bartoszyński 21(3), Żuchowski 12(1), Cichacki P. 12. tr Paweł Cichacki
Maspol: Piekarski 15, Kłosowski 1, Belter 9, Brzostowicz 3, Kujawa 7, Witwicki 28(6). Tr. Wojciech Kobielski
aktualna tabela rozgrywek dostępna jest na stronie
www.wlka.pl