Siatkarki WTS Włocławek znów zgarnęły komplet punktów

Siatkarki WTS KDBS Bank Włocławek pokonały na wyjeździe zespół MUKS Volley Płock 3:0 w meczu rozgrywanym w ramach 12. kolejki II ligi. Dzięki drugiemu z rzędu zwycięstwu nasze dziewczęta awansowały na czwarte miejsce w tabeli.

Z przymusu na środku zagrała Kasia Półchłopek. Trener Zacharek nie mógł skorzystać z kontuzjowanej Małgorzaty Depki. W ataku zagrała natomiast Roksana Irzemska i obie wypadły bardzo dobrze na tych pozycjach. Ola Wyczałkowska tradycyjnie rozegrała świetne zawody i rywalki miały ogromne kłopoty z jej serwisami.

Pierwszy set był bardzo zacięty. Po wojnie nerwów włocławianki wygrały 29:27. W drugim rozdaniu Volley Płock odskoczył na kilka punktów, ale naszym zawodniczkom udało się dogonić i wygrać 25:22. Trzeci set był już pod kontrolą drużyny z Włocławka. Spokojna wygrana 25:19 i cały mecz 3:0 w setach. Była to trzecia wygrana włocławianek na wyjeździe w tym sezonie.