Adrian Spoździał z tytułem wicemistrza Polski juniorów

Adrian Spoździał zdobył srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie zorganizowanych w Nowej Dębie. Pięściarz włocławskiego "Startu" zgarnął tytuł wicemistrzowski w bardzo mocno obsadzonej wadze -64k.

Pod koniec kwietnia w Nowej Dębie odbyły się 24. Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów. W pięciodniowych zawodach udział wzięło 131 zawodników z 75 klubów reprezentujących piętnaście Okręgowych Związków Bokserskich.

W kategorii do 64 kilogramów walczył Włocławianin Adrian Spoździał. W drodze do finału pokonał zawodników z Paco Lublin, Olimpu Szczecin i Boxing Team Chojnice. W finale przegrał po wyrównanej walce z Kacprem Salaburą z Nowego Sącza.

Adrian Ślendak po dobrej walce w ćwierćfinale uległ jak się okazało przyszłemu mistrzowi polski. W eliminacjach odpadli pozostali bokserzy "Startu" - Konrad Winny i Łukasz Paśniewski.