Wyniki sobotniej 5. kolejki WLKA:G.T. SPORT – AZS PWSZ 57-110 (20-29,9-19,16-28,12-34)
G.T.: STOJAK 12, PARADOWSKI 8, RYCHLICKI 20(4), WIŚNIEWSKI 15(2), WOJCIECHOWSKI 2 TR. ŁUKASZ PARADOWSKI
AZS: SEKLECKI 2, ZAKRZEWSKI 3, KRETKOWSKI 15(2), KRÓLIKOWSKI 6, LEE 3, KRAWIEC 51(3), KMIECIK 8, WŁODARCZYK F. 2, BRUŻDZIŃSKI18, WŁODARCZYK J. 2, TR. BARTŁOMIEJ ROJEWSKI
AUTO SERWIS – GROMARK/DWOREK 63-61 (17-16,10-16,18-17,18-12)
AUTO: SKOWROŃSKI 26, DOBIŃSKI 4, LEWANDOWSKI 12, ROSIAK 19(4), ZIĘTY 2. TR. ADRIAN OCHOCKI
DWOREK: ZYCH 10, KWIATKOWSKI 11(3), BOROWSKI 4, KOBIELSKI 2, LEWAK 4, ZAROBSKI 11(1), CZAPLICKI 19(2) TR. MARCIN WOŻNIAK
F.H.U. PIK – PROTEINA FOOD 97-105 (16-24,30-21,21-33,30-27)
PIK: NUSZCZYŃSKI 20(3), WALISZEWSKI 2, SZCZEPAŃSKI 6, SZCZEŚNIAK 9, CHRZĄSZCZ 20(4), SYSKA 8, SZLĄSKIEWICZ 11, TRZCIŃSKI 7(1), GOŁĘBIEWSKI 14, TR. MARCIN PIEKARSKI
PROTEINA: KOŻAN G. 19(2), KOŻAN P. 5, WIESZCZAK 42(2), KURLAPSKI 5, KARASIAK 22(6), JESZKE 4, SAFANDOWSKI 8(1). TR. HUBERT HEJMAN
ANRO – MARKOPOL/OLTECH 88-59 (25-12,20-13,21-12,22-22)
ANRO: SZPERLING 12, SIEMIANOWSKI 7, LEWCZYK 15(2), CHODOROWSKI 5, GAWLAK 24(3), PIĄTKOWSKI 5(1). TR. MACIEJ CHODOROWSKI
MARKOPOL: JAROSZEWSKI 17, CHODOROWSKI 4, ŁUCZAK 7, WIŚNIEWSKI 23(1), PIEKARSKI 6, SZARWAS 2. TR. JERZY SIERADZKI
ANWI-BUD – MDA 57-92 (10-23,16-22,15-26,16-21)
ANWI: POPIOŁEK 1, FAŁKOWSKI 4, SZAŁEK 14, MAZUREK 10, GAWINECKI 8(2), BOROWIECKI 9, LEWANDOWSKI 6(2), OZIMIŃSKI 5. TR. KAMIL ŁYDKA
MDA: MAJCHRZAK 24(3), RACZYŃSKI 12, LEWANDOWSKI 9, PAWLAK 8, JAROSZ 14, TWAROWSKI 2, FRANCZYK 5, BOGDANOWICZ 10, KACZMAREK 8(2). TR. MARIUSZ LEWANDOWSKI
Wyniki niedzielnej 5. kolejki WLKA:LTP BASKET LUBANIE – REMWIL 86-98 (29-25,21-22,14-25,22-26)
LTP: JAROSZEWSKI 3, MIELCAREK 43(10), SZTOLCMAN D. 2, SATEJA 9(1), SZTUCZKA 3, ZIÓLKOWSKI 8(2), KUJAWA 18. TR. WOJCIECH KOBIELSKI
REMWIL: KORPALSKI 12(1), SKOWROŃSKI 4, DOBROSIELSKI 2, CICHORSKI 16(2), RĘGOCKI 7(1), ŻUCHOWSKI 2, ZIÓLKOWSKI 25(1), BIERZGALSKI 13, MACIEJEWSKI 17(2). TR. KRZYSZTOF JÓŻWIAK
DELECTA – THE GLIDS WIELGIE 87-67 (18-12,19-17,34-21,16-17)
DELECTA: OLSZEWICZ 2, BÓGDAŁ 12, SULKOWSKI 4, URBAŃSKI 22(1), CZARNECKI 1, SIECIŃSKI 4, ZIELIŃSKI 15, KOZIOROWICZ 25(2). TR. PAWEŁ SŁOMCZEWSKI
GLIDS: NOWICKI 2, JANKOWSKI 1, GĘSICKI 25, MAJEWSKI 23, STROISZ 2, SOBIECH 14. TR. KRYSTIAN GĘSICKI
IGLOOMARK – TOYOTA TEAM 78-64 (11-10,18-22,22-18,27-14)
IGLOOMARK: JUSTYNA PLUTA 2, WIĘCKIEWICZ 3, MARKIEWICZ 12(2), KOWALEWSKI 15, SAŁUGA 19(1), KRÓL 17(2), SZEWCZYK 2, ZIEMIANOWICZ 8. TR. DARIUSZ KACZMAREK
TOYOTA: PAWLATA 4, UZNAŃSKI 7, SOCHACKI 5, KRYSKA 14(1), MARCINIAK 11, PIETRZAK 20(1), WIŚNIEWSKI 3(1). TR. JAN SCHWARZ
Najlepsi strzelcy po 5. kolejkach:1. KAMIL MIELCAREK/LTP/ - 121
2. MACIEJ SKOWROŃSKI/AUTO/ - 112
3. MICHAŁ SAŁUGA/IGLOOMARK/ - 112
4. TOMASZ GAWLAK/ANRO/ - 96
5. PIOTR CZAPLICK/DWOREK/ - 91
6. MATEUSZ KRAWIEC/MDA,AZS/ - 90
7. SEBASTIAN KOZIOROWICZ/DELECTA/ - 88
8. ARKADIUSZ MAJEWSKI/WIELGIE/ - 84
9. GRZEGORZ KOŻAN/PROTEINA - 82
10. RAFAŁ ŁOWICKI/WIELGIE/ - 81
11. WOJCIECH PIETRZAK/TOYOTA/ - 80
Najlepiej rzucający za 3 pkt.1. KAMIL MIELCAREK/LTP/ - 21
2. MACIEJ SKOWROŃSKI/AUTO/ - 14
3. JAKUB ROSIAK/AUTO/ - 14
4. BARTOSZ CHRZĄSZCZ/PIK/ - 13
5. JAKUB RYCHLICKI/G.T./ - 13
6. SEBASTIAN KOZIOROWICZ/DELECTA/ - 12
7. KAMIL MACIEJEWSKI/REMWIL/ - 12
8. TOMASZ GAWLAK/ANRO/ - 12
9. SEBASTIAN CICHORSKI/REMWIL/ - 11
10. ERYK LEWCZYK/ANRO/ - 11
Tabela grupy ANazwa zespołu | Mecze | Punkty | Bilans punktów |
1. Auto Serwis Nowak Seat | 5 | 10 | 431:312 |
2. Gromark/Dworek w Smólsku | 5 | 9 | 381:282 |
3. MDA | 5 | 8 | 396:322 |
4. Anro | 5 | 8 | 375:334 |
5. Remwil | 5 | 7 | 362:393 |
6. LTP Basket Lubanie | 5 | 7 | 363:404 |
7. Markopol/Oltech Team | 5 | 6 | 252:407 |
8. Anwi Bud | 5 | 5 | 296:402 |
Tabela grupy BNazwa zespołu | Mecze | Punkty | Bilans punktów |
1. Proteina Food | 5 | 10 | 470:358 |
2. F.H.U. PIK | 5 | 8 | 416:345 |
3. Delecta | 5 | 8 | 398:347 |
4. Igloo-Mark | 5 | 8 | 383:365 |
5. Toyota Team | 5 | 8 | 354:356 |
6. AZS PWSZ Nowy Styl | 5 | 7 | 353:320 |
7. The Glids Wielgie | 5 | 6 | 339:446 |
8. G. T. Sport | 5 | 5 | 267:443 |