W ramach szóstej kolejki rozegranych zostało siedem spotkań.
Sobotnie spotkania:
DELECTA – PIK 59-55 (17-11,13-19,11-14,18-11)
DELECTA: BÓGDAŁ 3, SIECIŃSKI 3, URBAŃSKI 14, CZARNECKI 3(1), ZIELIŃSKI 6, SŁOMCZEWSKI 10, KOZIOROWICZ 20(6). TR. PAWEŁ SŁOMCZEWSKI
PIK: WALISZEWSKI 10(2), SZCZEŚNIAK 12(1), CHRZĄSZCZ 8(1), SYSKA 1, SZLĄSKIEWICZ 10(2), GOŁĘBIEWSKI 12(1), TRZCIŃSKI 2, TR. MARCIN PIEKARSKI
TOYOTA TEAM – PROTEINA FOOD 55-58 (12-9,10-20,13-8,20-21)
TOYOTA: PAWLATA 2, UZNAŃSKI 10, KRYSKA 8(1), PAWLICZAK 6(1), PIETRZAK 15(2), GIBCZYŃSKI 4, TR. JAN SCHWARZ
PROTEINA: KOŻAN G. 18(2), KOŻAN P. 10, KURLAPSKI 3, KARASIAK 9(1), JESZKE 12(4),KLETKIEWICZ 2, SAFANDOWSKI 4. TR. HUBERT HEJMAN
ANRO – AUTO SERWIS NOWAK 63-79 (21-18,12-25,16-15,14-21)
ANRO: ROGALSKI 5, SZPERLING 18(1), SIEMIANOWSKI 2, LEWCZYK 5(1), Gawlak 29(3), DAGGA 4, TR. MACIEJ CHODOROWSKI
AUTO: SKOWROŃSKI 8(2), LEWANDOWSKI 20, SPRYSZYŃSKI 6, ROSIAK 21(1), ZIĘTY 18(3), OCHOCKI 6. TR. ADRIAN OCHOCKI
GROMARK/DWOREK W SMÓLSKU – ANWI BUD 65-45 (21-8,12-14,11-6,21-17)
DWOREK: ZIÓŁKOWSKI 10, KWIATKOWSKI 15(3), BOROWSKI 5(1), KOBIELSKI 8(2), LESIEWICZ 6(2), STĘŻEWSKI 4, ZAROBSKI 8, CZAPLICKI 9(1). TR. TOMASZ BOROWSKI
ANWI BUD: OZIMIŃSKI 17(1), POPIOŁEK 6(2), SZAŁEK 2, MAZUREK 7, MICHALAK 10, GABRYIELSKI 3(1), TR. KAMIL ŁYDKA
Niedzielne spotkania:REMWIL/FOLMEX – MARKOPOL/OLTECH 85-62 (18-9,18-14,23-13,26-26)
REMWIL: KORPALSKI 11, KOPROWSKI 3(1), BIERZGALSKI 13, MACIEJEWSKI 16(2), CICHORSKI 17, ZIÓLKOWSKI 18, ŻUCHOWSKI 3, JÓŻWIAK 4, TR. DANIEL KORPALSKI
MARKOPOL: JAROSZEWSKI MICHAŁ 4, CHODOROWSKI 7(2), DUMIŃSKI 12, WIŚNIEWSKI 22(3), PIEKARSKI 9(1), SIEDLECKI 6, SZARWAS 2.TR. JERZY SIERADZKI
G.T. SPORT – IGLOOMARK 56-71 (15-17,17-20,11-16,13-18)
G.T. SPORT: STOJAK 9, ZABIELSKI 2, PARADOWSKI 11(1), RYCHLICKI 17(5), WIŚNIEWSKI 1, KŁOBUKOWSKI 5, WOJCIECHOWSKI 3(1), MIŚKIEWICZ 2, ALGIEROWICZ 6. TR ŁUKASZ PARADOWSKI
IGLOOMARK: WIĘCKIEWICZ 3, MARKIEWICZ 4, KACZMAREK 5(1), SAŁUGA 31, SZEWCZYK 14, ZIEMIANOWICZ 2, ZIÓŁKOWSKI R. 3, ZIÓŁKOWSKI D. 2, JUSTYNA PLUTA 7. TR. DARIUSZ KACZMAREK
LTP BASKET LUBANIE – MDA 75-79 (20-20,18-19,15-24,22-16)
LTP: MIELCAREK 13(3), SZTOLCMAN 11(3), SATEJA 19(5), SZTUCZKA 7(1), ZIÓŁKOWSKI 11(3), KUJAWA 14. TR. WOJCIECH KOBIELSKI
MDA: MAJCHRZAK 15(1), RACZYŃSKI 25, JAROSZ 12(1), TWAROWSKI 2, FRANCZYK 4, KACZMAREK 5(1), PAWLAK 16. TR. BARTOSZ RĘDZIKOWSKI
Zaległy mecz pomiędzy AZS PWSZ - THE Glids Wielgie odbędzie się w czwartek 18.12.2008r., o godzinie 20.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Tabela grupy ANazwa zespołu | Mecze | Punkty | Bilans punktów |
1. Auto Serwis Nowak Seat | 6 | 12 | 510:375 |
2. Gromark/Dworek w Smólsku | 6 | 11 | 446:327 |
3. MDA | 6 | 10 | 475:397 |
4. Anro | 6 | 9 | 438:413 |
5. Remwil | 6 | 9 | 447:455 |
6. LTP Basket Lubanie | 6 | 8 | 438:483 |
7. Markopol/Oltech Team | 6 | 7 | 314:492 |
8. Anwi Bud | 6 | 6 | 341:467 |
Tabela grupy BNazwa zespołu | Mecze | Punkty | Bilans punktów |
1. Proteina Food | 6 | 12 | 528:413 |
2. Delecta | 6 | 10 | 457:402 |
3. Igloo-Mark | 6 | 10 | 454:421 |
4. F.H.U. PIK | 6 | 9 | 471:404 |
5. Toyota Team | 6 | 9 | 409:414 |
6. AZS PWSZ Nowy Styl | 5 | 7 | 353:320 |
7. The Glids Wielgie | 5 | 6 | 339:446 |
8. G. T. Sport | 6 | 6 | 323:514 |
Najskuteczniejsi zawodnicy rozgrywek WLKA po 6. kolejkach:Najlepsi strzelcy:1. MICHAŁ SAŁUGA/IGLOOMARK/ - 144
2. KAMIL MIELCAREK/LTP/ - 134
3. TOMASZ GAWLAK/ANRO/ - 125
4. MACIEJ SKOWROŃSKI/AUTO/ - 120
5. SEBASTIAN KOZIOROWICZ/DELECTA/ - 108
6. JAKUB ROSIAK/AUTO/ - 101
7. GRZEGORZ KOŻAN/PROTEINA/ - 100
8. PIOTR CZAPLICKI/DWOREK/ - 100
9. SEBASTIAN CICHORSKI/REMWIL/ - 96
10. MARCIN SZPERLING/ANRO/ - 95
11. WOJCIECH PIETRZAK/TOYOTA/ - 95
12. JAKUB RYCHLICKI /G.T./ - 95
Najlepsi strzelcy/rzucający za trzy punkty:1. KAMIL MIELCAREK/LTP/ - 24
2. SEBASTIAN KOZIOROWICZ/DELECTA/ - 18
3. JAKUB RYCHLICKI/G.T./ - 18
4. MACIEJ SKOWROŃSKI/AUTO/ - 16
5. JAKUB ROSIAK/AUTO/ - 15
6. TOMASZ GAWLAK/ANRO/ - 15
7. MACIEJ SATEJA/LTP/ - 15
8. BARTOSZ CHRZĄSZCZ/PIK/ - 14
9. KAMIL MACIEJEWSKI/REMWIL/ - 14
10. PAWEŁ JESZKE/PROTEINA/ - 13