Wyniki sobotnich spotkań:
MARKOPOL/OLTECH – G.T. SPORT 71-51 (14-20,20-6,25-13,12-12)
OLTECH: JAROSZEWSKI MICHAŁ 2, JAROSZEWSKI MIŁOSZ 11(2), RYCHLICKI 2, ŁUCZAK 5(1), WIŚNIEWSKI 17, SIEDLECKI 2, PIEKARSKI 19, SZARWAS 13(1). TR. JERZY SIERADZKI
G.T. SPORT: WIŚNIEWSKI 4, MIŚKIEWICZ 4, ZABIELSKI 6, WŁODARCZYK 8(1), WIŚNIEWSKI 19(2), PARADOWSKI 10(2). TR. ŁUKASZ ARADOWSKI
ANRO – PROTEINA FOOD 60-79 (15-14,10-22,15-20,20-23)
ANRO: LEWCZYK 24(6), PIĄTKOWSKI 3, DAGGA 5, RESZCZYŃSKI 12, KOMOROWSKI 16(1). TR. MACIEJ CHODOROWSKI
PROTEINA: LEBIEDZIŃSKI 17(1), KLETKIEWICZ 8(1), HEJMAN 2, ŚLEDZIŃSKI 4, KURLAPSKI 9, KARASIAK 2, JESZKE 18(3), ROSIŃSKI 2, KOŻAN P. 17(1). TR. HUBERT HEJMAN
GROMARK/DWOREK – F.H.U. PIK 75-58 (16-23,14-16,23-12,22-7)
GROMARK: REUT 2, ZIÓŁKOWSKI 4, WOŻNIAK 4, KWIATKOWSKI 8(1), ZYCH 2, KOBIELSKI 5, ZAROBSKI 14, CZAPLICKI 36. TR. MARCIN WOŻNIAK
PIK: NUSZCZYŃSKI 7(1), MACIEJEWSKI KAMIL I. 11(2), GOŁĘBIEWSKI 9, CHRZĄSZCZ 10(1), MACIEJEWSKI KAMIL II. 2,SZLASKIEWICZ 11(1), TR. TOMASZ MACIEJEWSKI
IGLOO-MARK – MDA 73-89 (21-15,17-24,16-23,19-27)
IGLOO: WIĘCKIEWICZ 2, MARKIEWICZ 13(1), WALISZEWSKI 12, KOWALEWSKI 6, SAŁUGA 21(1), KRÓL 14(3), KUBASZKIEWICZ 1, ZIEMIENOWICZ 4.TR. DARIUSZ KANTORSKI
MDA: MAJCHRZAK 40(6), RACZYŃSKI 3, LEWANDOWSKI 13(1), PAWLAK 12(1), JAROSZ 19(1), KŁOSOWSKI 2. TR. MARIUSZ LEWANDOWSKI
Niedzielne spotkania:
LTP LUBANIE - THE GLIDS WIELGIE 80-75 (23-16,15-17,23-26,19-16)LTP: JAROSZEWSKI 5, MIELCAREK 37(2), SZTOLCMAN 2, SATEJA 5(1), ZIÓLKOWSKI 11, KUJAWA 14, BARTOSIAK 6. TR. WOJCIECH KOBIELSKI
THE GLIDS: ŁOWICKI 14,HALABURDA 5(1), KALOSKI 5(1), GĘSICKI 5(1), MAJEWSKI 25, SOBIECH 21(1). TR. KRYSTIAN GĘSICKI
TOYOTA TEAM - ANWI-BUD 69-41 (16-6,16-19,18-7,19-9)
TOYOTA: PAWLATA 1, UZNAŃSKI 9(1), SOCHACKI 6, KĘPSKI 6(1), KRYSKA 14(1), MARCINIAK 4, PIETRZAK 21(1), GIBCZYŃSKI 6, RYCICKI2. TR. JAN SCHWARZ
ANWI: GORZKOWSKI 13(1), FAŁKOWSKI 2, ŁYDKA 14(1), GAWINECKI 3, BOROWIECKI 9. TR. KAMIL ŁYDKA
AZS PWSZ - REMWIL 63-69 (17-20,18-11,9-23,19-15)
AZS: SEKLECKI 19(5), ZAKRZEWSKI 2, KRETKOWSKI 17, KRÓLIKOWSKI 3, KMIECIK 11,ŻYWICZKA 11. TR. JAKUB KRĘCICKI
REMWIL: KORPALSKI 14(1), BIERZGALSKI 14,DOBROSIELSKI 2, ŻUCHOWSKI 10(1), CICHORSKI 25(2), RĘGOCKI 2, ORLIŃSKI 2. TR.KRZYSZTOF JÓŹWIAK
Mecz Delecta – Auto Serwis rozegrany zostanie w innym terminie.
Tabela grupy A:1. GROMARK/DWOREK 6 11 462-429
2. PROTEINA FOOD 6 10 502-466
3. MDA 6 10 443-442
4. IGLOO-MARK 6 9 460-476
5. AUTO SERWIS 5 8 363-343
6. F.H.U. PIK 6 7 425-461
7. DELECTA 5 7 348-381
8. ANRO 6 7 389-452
Tabela grupy B:
1. REMWIL/FOLMEX 6 12 492-376
2 TOYOTA TEAM 6 11 450-364
3. AZS PWSZ 6 10 499-399
4. LTP BASKET LUBANIE 6 10 468-447
5. THE GLIDS WIELGIE 6 8 451-479
6. MARKOPOL/OLTECH 6 8 362-413
7. ANWI-BUD 6 7 326-399
8. G.T. SPORT 6 6 296-477