Mają pasję i talent
Są studentami lub absolwentami Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej. Realizują się pisząc wiersze, grając na różnych instrumentach, wykonując cuda z wełny i papieru lub piekąc słodkości. Okazję do zaprezentowania swoich talentów mieli podczas czwartkowego spotkania „Mam pasję, mam talent”.
Pomysł na zorganizowanie spotkania narodził się podczas konferencji „Rok Korczakowski”. Wystąpiła wówczas nasza studentka, poetka, która zaprezentowała swoje wiersze napisane specjalnie na tę okoliczność wspomina dr Renata Brzezińska, adiunkt na Wydziale Nauk Pedagogicznych WSHE.
Wśród osób prezentujących swoje talenty, były także panie z pasją do pieczenia ciast. Ich dzieła można było podziwiać podczas przerwy, kiedy to wszyscy uczestnicy spotkania delektowali się przygotowanymi słodkościami.
Gościem specjalnym był Cezary Klimczak. Znany włocławski wokalista od lat realizuje się muzycznie i jak zapewnia, każdy występ i spotkanie z publicznością jest dla niego wielkim przeżyciem i daje mnóstwo satysfakcji. Kiedy śpiewanie stało się pasją? Po postu przychodzi taki moment, kiedy twoje zainteresowanie staje się jedną z najważniejszych rzeczy w życiu mówi laureat programu „Droga do gwiazd” z 2002 roku.