Miejskie spółki wprowadzają zalecane środki ostrożności

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną związaną z przypadkami zakażeń koronawirusa - SARS-CoV-2, miejskie przedsiębiorstwa poinformowały o ograniczeniu przyjęć interesantów.


Zarząd PGK "Saniko" Sp. z o.o. informuje, że stosując się do zaleceń władz centralnych, w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19 oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom mających bezpośredni kontakt z klientami od dziś ograniczone zostaną przyjęcia interesantów, w następujący sposób:
1) Biuro Obsługi Klienta oraz kasa czynne będą w godzinach 9.00-12.00, 
2) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych czynny będzie w dni powszednie w godzinach 12.00-15.00, w przypadku postępu rozwoju choroby zakaźnej COVID-19 na terenie naszego kraju, może nastąpić konieczność zamknięcia PSZOK o czym PGK Saniko powiadomi w odrębnym piśmie.

Worki na odpady wydawane będą mieszkańcom w godzinach pracy BOK, tj. od godziny 9.00 do godziny 12.00. W w celu ograniczenia do minimum niebezpieczeństwa rozprzestrzeniania się wirusa, klienci obsługiwani będą pojedynczo. Zarząd PGK "Saniko" Sp. z o.o. zaleca dokonywanie wpłat drogą elektroniczną, a także - o ile to możliwe - załatwianie wszelkich spraw związanych z realizacją usług, drogą elektroniczną lub telefonicznie. W tym celu uruchomiona zostanie dodatkowa linia telefoniczna o numerze 54 412-38-89 oraz na bieżąco monitorowana będzie skrzynka elektroniczna.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju zalecane środki ostrożności wprowadza, także Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, apelując do klientów o kontakt za pośrednictwem telefonu i poczty mailowej, jeśli sprawa nie wymaga bezpośredniej wizyty spółce. Wszystkie działy MPWiK pracują normalnie, a pracownicy służą pomocą. Spis kontaktów i telefonów jest dostępny na stronie internetowej: https://mpwik.wloclawek.pl

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji informuje, że od jutra w  autobusach  MPK zostają wyłączone z nie będą otwierane pierwsze przednie drzwi oraz zostanie  wyznaczona i wygrodzona taśmą „STREFA WYDZIELONA” dostępna wyłącznie dla kierowcy. Pasażerowie komunikacji miejskiej proszeni są o przestrzeganie zakazu wchodzenia do strefy oraz ustawiania się przed pierwszymi drzwiami na przystankach.
1 komentarz

gość-81344

Dlaczego Saniko w obliczu epidemii nie wykonuje bieżących i systematycznych dezynfekcji śmietników ? Co robi Sanepid ? Dlaczego nie wydaje stosownych nakazów władzom miasta ? Może poza segregacją mieszkańcy sami na własny koszt mają dezynfekować śmietniki ?

1 1
ID:82612


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA