Bulwar Sztuki dla dzieci i dorosłych
Centrum Kultury "Browar B" zaprasza 26 lipca, od godziny 15.00 na kolejny "Bulwar Sztuki", który tradycyjnie zostanie zorganizowany na Bulwarach im. Marszałka J. Piłsudskiego.
O 15.00 rozpoczną się zajęcia plastyczne „Na letniej łące – co w trawie piszczy”, podczas których między innymi zostaną zbudowane makiety biedronek, motyli i różnych owadów. Zaplanowano rysowanie kosmosu na trawie, zajęcia ruchowe i taneczne, a także liczne konkursy. Najmłodsze dzieci będą mogły poskakać na trampolinie, pobawić się z klaunem i spotkać szczudlarza. Będą również szachy na bardzo dużej szachownicy.
O godz. 18:00 na scenie na Wiśle zagra zespół Niespodzianka Pana Janka. To grupa wykonująca muzykę ludową we własnych, współczesnych aranżacjach. W ich repertuarze znajdują się znane przez wszystkich utwory jak „Zielony mosteczek” czy „Miała baba koguta”. W ich opracowaniach przeplatają się różne style muzyczne. Jak zapewniają członkowie zespołu, koncert Niespodzianki Pana Janka to zabawa dla każdego, niezależnie od wieku.