Drugie zwycięstwo Włocłavii Włocławek

Włocłavia Włocławek po raz drugi w rundzie wiosennej zdobyła bardzo ważne trzy punkty. Podopieczni trenera Wiesława Brończyka pokonali 3:1 drużynę Polonię 1912 Leszno.

W trzecim wiosennym spotkaniu włocławianie zagrali z Polonią 1912 Leszno. Pierwszą bramkę za sprawą Patryka Kowalskiego w 35' meczu zdobyli gospodarze. Radość Polonii nie trwała długo. Minutę później Maciej Laparski lobem pokonał bramkarza gospodarzy i wyrównał wynik meczu. Po zmianie stron włocławianie byli inny zespołem. Szybkie dwie przeprowadzone akcje Włocłavii Włocławek dały dwie bramki. W 46' 48 minucie dwie bramki strzelił Bartosz Śmigiel i ustalił wynik spotkana 1:3.

Drugie zwycięstwo Włocłavii Włocławek w tej rundzie III ligi dało podopiecznym trenera Wiesława Brończyka kolejne trzy punkty. Po 18. kolejce włocławianie w dalszym ciągu zajmują ostatnie miejsce, tracąc do przedostatniej drużyny Mieszka Gniezno tylko jeden punkt.

Polonia Leszno - Włocłavia Włocławek 1-3 (1-1)