Kujawiak Kowal - Lider Włocławek 1:1

W meczu dwunastej kolejki V ligi seniorzy Lidera Włocławek zremisowali na wyjeździe z Kujawiakiem Kowal 1:1. Bramkę dla Włocławian strzelił w 70. minucie Przemysław Różycki.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 68. minucie Łukasza Dziedzic-Kamiński w sytuacji "sam na sam" pokonał Michała Kaźmierczaka i Kujawiak prowadził 1:0. Dwie minuty później do remisu doprowadził Przemysław Różycki, który fantastycznym uderzeniem z woleja pokonał bramkarza gości ustalając wynik meczu na 1:1.

W nastepnej kolejce włocławianie podejmą na włąsnym terenie Zdrój Ciechocinek, zajmujący obecnie czwarte miejsce w tabeli V ligi.

Kujawiak Kowal - Lider Włocławek 1:1 (0:0)