Włocłavia pokonała Szubiniankę Szubin

Seniorzy Włocłavii nie zwalniają tempa. Tym razem, w ósmej kolejce, pokonali na wyjeździe Szubiniankę Szubin 2:0. To szóste zwycięstwo podopiecznych trenera Mirosława Milewskiego w tym sezonie.

Od początku spotkania bardziej aktywny był włocławski zespół, który stwarzał dogodne sytuacje bramkowe. Najbliższy pokonania bramkarza gospodarzy był najskuteczniejszy zawodnik naszego zespołu Dawid Kwiatkowski. W 21 minucie będąc sam na sam z Kostkowskim posłał jednak piłkę obok bramki. Próby strzałów miejscowych również były niecelne. Dopiero dwie minuty przed końcem pierwszej połowy dośrodkowanie Billy Abbotta wykorzystał strzałem głową Mateusz Ewert.

W drugiej połowie na boisku panował chaos, Włocłavia dążyła do podwyższenia wyniku, jednak Szubinianie wciąż wybijali ich z rytmu. Kiedy wydawało się że spotkanie zakończy się jednobramkowym zwycięstwem, na strzał zdecydował się Billy Abbott i z dystansu ustalił wynik spotkania.

Szubinianka Szubin - Włocłavia Włocławek 0:2  (0:1)