Wyniki siódmej kolejki WLKA
W drugi weekend grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się mecze w ramach 6 i 7.kolejki rozgrywek Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej.
Sobota 08.12.2012r.
Groneko – Wloclawek.info.pl 89-105 (23-18,14-33,23-29,29-25)
Groneko: Jędrzejewski 24, Michalak 12, Pawlata 7, Stojak 11, Kożan 11, Żbikowski 11, Majewski 13. tr.Marian Woźniak
Info: Seklecki 3(1), Franczyk 6, Guziewicz 13(1), Pawłowski 18(1), Bogdanowicz 24, Słowiński 2, Rychlicki 12(2), Szląskiewicz 27(7). Tr. Maciej Chodorowski
Zarząd Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej w związku z zachowaniem jednego z zawodników drużyny Groneko podczas meczu z Wloclawek.info.pl podjął decyzję, że zawodnik zostaje zawieszony na czas nieokreślony. W trakcie meczu zawodnik otrzymał trzy przewinienia dyskwalifikujące i jak czytamy w uzasadnieniu zarządu ligi uderzył sędziego.
TKM – Bądkowo 61-85 (16-26,17=14,12-20,16-25)
TKM: Chojnacki 7, Grzelak 13, Antczak 2, Misiak 1, Wasielewski 2, Cieślewicz 4, Komenda 7, Wojciechowski 5(1), Cieślakiewicz 15(4), Pietras 5(1). Tr. Maciej Żywiczna
Badkowo: Marciniak 11(1), Kapeliński 4, Danielak D. 14, Kotowski 18, Danielak R. 6(2), Świercz 6, Hejman 19, Pańka 5(1), Lewandowski 2. tr. Piotr Marciniak
Autoserwis/Nowak AZSWSHE – Z.B. Jan Góreczny 98-58 (24-13,21-12,21-12,32-21)
Auto:Skowroński 8, Szperling 11, Jętczak 2, Gawlak 10, Kwiatkowski 5(1), Łydka 19(2), Wieszczak 19(1), Kowalczyk 6, Zięty 18. tr. Radosław Nowak
Góreczny: Kręcicki 13(1), Jaroszewski Michał 3, Jaroszewski Miłosz 5, Dobiński 24(1), Jankowski 7(1), Szyszka 6. tr. Miłosz Jaroszewski
Mecz PBS Nominal/Siećbud – AZS PWSZ odbędzie się w najbliższy czwartek o godz.19.30
Niedziela 09.12.2012r.
Ekoryniec – Sanitec/MasPol 60-77 (13-18,8-16,13-17,26-26)
Ekoryniec: Więckiewicz 10(1), Kwiatkowski 6, Majorek 15(1), Bracisiewicz 4, Dziedzic 10, Jaroszewski 9(3), Podgórski 5, Jankowski 1. tr. Marek Zboiński
Sanitec: Markiewicz 2, Syska 4, Brzozowski 21(1), Kłosowski 22, Belter 6, Brzostowicz 3, Kujawa 4, Raczyński 5(1), Twarowski 2, Wieczorek 3, Wiśniewski 5(1). Tr. Oktawian Markiewicz/Mariusz Wiliński
AKMr96 – Brugmann 53-57 (19-11,13-14,11-15,10-17)
AKM: Osiński 13(2), Kaźmierczak 3, Lebiedziński 3, Nowacki 6, Nowakowski 10(2), Dębczyński 3, Taczkowski 6(1), Mańkowski 9. tr. Roman Konopczyński
Brugmann: Politowski 5(1), Pietrowski 9(1), Modzelewski 3, Walczak 9, Kauwa 1, Kowalczyk 2, Algierowicz 28, tr. Jacek Haśkiewicz
Extra Punkt – Basket Rypin 81-83 (20-20,15-18,18-19,28-26)
Extra: Lewandowski Paweł I 22, Gajewski 4, Maciejewski 2, Lewandowski Damian 39, Kuliński 6, Mendzelewski 1, Lewandowski S. 4, Urbański 1, Ziemianowicz 2. tr. Marcin Badyna
Rypin: Pawłowski 10(2), Furman 4, Kulikowski 14(2), Zaleśkiewicz 11, Nowakowski 2, Bartoszynski 5, Żuchowski 15, Cichacki P. 19, Cichacki T. 3. tr. Łukasz Kulikowski
Delecta – Remwil 61-73 (20-19,12-12,10-26,19-16)
Delecta: Sołomonow 9(1), Koziorowicz 12(3), Rygiewicz 2, Błaszczyk 7, Sieciński 2, Skaliński 8(1), Pałucki 2, Frontczak 14(1), Klimczak 5(1). Tr. Arkadiusz Sieciński
Remwil: Cichorski 10, Korpalski 4, Justyna Pluta 9, Piekarski 6, Wojtkowski 23(5), Ręgocki 6, Bierzgalski 4, Lewczyk 11(3), tr. Marcin Piekarski
Dworek w Smólsku – AKMr95 96-68 (15-16,22-16,24-20,35-16)
Dworek: Reut 2, Ziółkowski 6, Kożan 26(4), Saługa 25, Borowski 9(1), Kaczmarek 2, Safandowski 14, Lesiewicz 2, Kowalski 10. tr Mariusz Zych
AKM: Włodarski 8, Brodowicz 7, Wasielewski 6, Leśniewski 21(3), Stępkowski 15, Czekalski 2, Wójcik 9(1). Tr. Marcin Piekarski
H1 – DGS 64-75 (10-21,7-15, 24-17,23-22)
H1: Majchrzak 13, Bartnikowski 2, Zabielski 2, Gawłowski 9, Malinowski 25(2), Skotnicki 1, Maciejewski 2, Urlich 7, Ulanowski 3(1). tr. Damian Mielcarek
DGS: Borowski 8(1), Sporny 2, Chrupek 20, Wiśniewski 16(4), Piątkowski 13, Zieliński 6(1), Paradowski 10(1). Tr.Łukasz Paradowski