Osiem medali pływaków "Jaques'a"

Osiem medali wywalczyli reprezentanci Włocławskiego Klubu Nurkowego "Jaques" podczas Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików (12,13 lat) zorganizowanych w Bydgoszczy.

"Jacques'a" reprezentowało czterech zawodników którzy zdobyli razem 8 medali - 5 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe.

Wśród  startujących zawodników wyróżnić należy Olafa Gębkę który zdobył cztery medale (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy) oraz został uznany za najlepszego zawodnika zawodów.  Tuż za nim uplasował się Maciej Glonek który zdobył również cztery medale (3złote, 1 brązowy) i przegrał bardzo małą różnicą punktową za wyniki, które osiągnął na poszczególnych dystansach. Pozostali zawodnicy Maja Jasińska i Damian Sikorski ustanowili nowe rekordy życiowe.

W klasyfikacji generalnej WKN Jacques zajął piąte miejsce na 13 startujących klubów pływackich w zawodach.