Komplet punktów seniorów Włocłavii

W spotkaniu 24. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Włocłavia Włocławek pokonała na wyjeździe Krajnę Sępólno Krajeńskie 4:2. To 17 zwycięstwo drużyny Milewskiego, która lideruje tabeli IV ligi kujawsko-pomorskiej

Włocłavia już po 180 sekundach spotkania w Sępólnie Krajeńskim objęła prowadzenie. Michał Skonieczny wykorzystał błąd defensywy gospodarzy i włocławianie wygrywali 1:0. Po 30 minutach było już 2:0. Po rzucie rożnym do siatki trafił Mateusz Ewert. Rywal jednak nie kapitulował. W 38 minucie Leszek Majtczak uderzeniem głową zdobył kontaktowe trafienie.

Wprowadzony po przerwie Adam Matusiak już w 49 min. podwyższył na 3:1. Krajna strzeliła kontaktową bramkę po rzucie karnym wykonanym przez Majtczaka. Włocławianie nie pozwolili jednak na wyrównanie.
Matusiak na 30 minut przed końcem ustalił wynik meczu.

To już 17 zwycięstwo w sezonie Włocłavii, która ma w dorobku  53 punkty i lideruje tabeli IV ligi kujawsko-pomorskiej.

Krajna Sępólno Krajeńskie - Włocłavia Włocławek 2:4 (1:2)