Włocłavia zremisowała na wyjeździe z Szubinianką Szubin

Pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej rozegrali piątoligowcy Włocłavii Włocławek. Podopieczni trenera Mirosława Kasińskiego zremisowali w spotkaniu wyjazdowym z Szubinianką Szubin 1:1.

Gospodarze w 38 minucie zdobyli bramkę dającą prowadzenie i to było jedyne wydarzenie warte uwagi w pierwszej połowie spotkania, w tej odsłonie zespoły sprawiały wrażenie jakby badały swoje siły. Dopiero druga cześć meczu przyniosła emocje. Włocławski zespół zaczął grać agresywniej stwarzając sobie dogodne sytuacje, a najbliższy pokonania bramkarza rywali był dwukrotnie Piotr Gląba. Dopiero jednak w 76' po rzucie wolnym i zagraniu Radosława Sawirskiego głową skutecznie akcję zakończył Marcel Krosnowski, w końcowych minutach nasz zespół próbował zdobyć zwycięską bramkę jednak spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Szubinianka Szubin - Włocłavia Włocławek 1:1 (1:0)